Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Dziękuję za regulamin. Szkoda że na stronach internetowych Orange nie ma na ten temat ani słowa. No a w każdym razie ja nie znalazłem. A zacząłem szukać po informacji od znajomego, że dostał na ten temat SMS z Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jeszcze dwie wątpliwości

1)

Czytając regulamin, odnoszę wrażenie, że w okresie obowiązywania promocji (czyli do 31.01.2018) abonent Orange na kartę musi wysłać SMS z numerem telefonu który zostaje zaproszony do przejścia do Orange od innego operatora. Ale sama migracja numeru przenoszonego nie musi odbyć się w terminie do 31.01.2018, a jedynie nastąpić w ciągu 30 dni od zaproszenia/zgłoszenia dokonanego via SMS - co może nastąpić już w lutym 2018, a nawet na samym początku marca 2018 (luty ma tylko 28 dni).

Czy dobrze rozumiem zapisy regulaminu promocji?

2)

Czy po wysłaniu zgłoszenia SMS można załatwić migrację numeru przenoszonego przez internet (kurier przywozi wniosek o przeniesienie, upoważnienie dla Orange do załatwienia migracji i nową kartę SIM).

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

1. Tak

2. Tak, ale trzeba pamiętać, żeby data przeniesienia wskazana w kalendarzu była nie późniejsza niż 30 dni od zaproszenia (przeniesienie w ten sposób zajmie ok. 2 tygodnie, wiec czas jest krótszy o te 2 tygodnie)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Dziękuję za odpowiedź.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jestem gotowy przeniesc nr do Orange w ramach promocji 'Zaproś znajomego" wiec napisz do mnie. Pozdro.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

tylko niech znajomy najpierw zaznajomi sie z ofertami zeby pozniej psow nie wieszal


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Daruś napisałam Ci priv, więc odezwij się, bo chętnie stworzę z Tobą "promocyjną parę" 😉

Czekam!

Sandra.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

jeśli ktoś kto przenosi swój nr jest chętny na bonus proszę o priv


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Witam,

 

Czy aktualnie można uzyskać jakieś bonusy z tytułu zaproszenia znajomego do Orange?

 

Pozdrawiam.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

W chwili obecnej nie posiadamy takich bonusów.