Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Czy promocja zaproś znajomego jest aktywna? Na moim koncie Orange się wyświetla.

Druga sprawa - jakie bonusy w tej chwili są dostępne w Orange dla przenoszących numer na kartę?

Regulamin Usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich
oraz GB dla przenoszących numer” nadal obowiązuje?

Regulamin promocji „Przenieś numer na kartę” nadal obowiązuje - do pierwszych 12 doładowań za 25 zł dodawane jest 10.

Pamiętam, że było z automatu rok ważności, a ostatnio widziałem 100zł na miesiąc. Co z tym?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

No to sam sobie odpowiem. Oficjalna wersja jest taka, że "zaproś znajomego" nie działa i nie ma żadnych bonusów za przeniesienie numeru do Orange na kartę. Zasadniczo tak, jakbym kupił starter. 

Musiałem przejść przez zaporę z psa Maxa, żeby uzyskać jakieś informacje na czacie.

Ten, kto wymyślił tę SI na czacie, powinien w nagrodę musieć z nią konwersować 1 dzień w tygodniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Jednak zostałem wprowadzony w błąd. Po pierwsze na czacie pani nie potrafiła wskazać jakiejkolwiek promocji obowiązującej dla przenoszących nr na kartę. Okazuje się, że nadal obowiązuje Regulamin Promocji „Przenoszę numer do Orange Free na kartę” czyli dostaje się 2GB z kontem ważnym rok. 0 złotych na start 👌

No i po drugie w salonie - przenosiłem nr wczoraj 3.06 i pani powiedziała, że to się odbędzie z 4 na 5, a tymczasem przeniósł się już dziś czyli 4.