Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Nowa Promocja w ofercie na kartę „Zaproś znajomego” w ramach której za namówienie znajomego z innej sieci do przeniesienia swojego numeru do Orange

na kartę otrzymacie w prezencie na 93 dni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (komórkowe i stacjonarne) oraz 100GB internetu.

 

Promocja obowiązuje od 14 września do 14 listopada 2017 r.

 

Co zrobić aby skorzystać z promocji?

  1. Klient oferty Orange na kartę namawia znajomego z innej sieci aby przeniósł swój numer do Orange na kartę
  2. Następnie wysyła SMS-a na numer 80156 w treści wpisując numer komórkowy znajomego z innej sieci
  3. Następnie informuje znajomego, że ten ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę (więcej na stronie http://bezlimitunakarte.pl/)
  4. Po przeniesieniu numeru przez znajomego zarówno Klient Orange jak i jego znajomy mogą odebrać bonus.
42 ODPOW. 42

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Promocja ok, szkoda że kolejność wykorzystania "dyskusyjna".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Dajcie jeszcze smsy i będę zapraszał 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

I mam pytanie do regulaminu: co jeśli mam numer X na siebie i przenoszę numer Y, który też jest na mnie. Czy dostanę bonus w kontekście punktu 18?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@Katani1
po co esemesy Bardzo szczęśliwy robot w dobie niezliczonej ilości komunikatorów? Mrugający robotRobot pokazuje język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Bonus z doładowań jest traktowany jako inna usługa wg regulaminu i te 100GB będą schodzić po nim?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@Wiktor
Ja trochę zacofany jestem i ich jeszcze używam 😮

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

Inny numer smsa na sprawdzanie sugeruje, że to inna usługa/"przegródka na internet".

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

@Piotrekk85 słuszne zapytanie. Dowiem się i dam znać.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Promocja „Zaproś znajomego” - bonus za namówienie znajomego do przeniesienia numeru

A ile ważne jest konto główne na przenoszonym numerze? Jest może RWK?