Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Czytaj ze zrozumieniem. Inne działania mogą nie dotyczyć wcale bilingu usług wychodzących.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia


@Piotrekk85napisał(-a)
Czytaj ze zrozumieniem. Inne działania mogą nie dotyczyć wcale bilingu usług wychodzących.

A czego mogą dotyczyć 😂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Napisałeś sam w tym wątku, że używasz kart sim do weryfikacji w różnych serwisach. Jeśli robiłeś to w sposób masowy, to może to było przyczyną. Ew. masowy handel kart sim, udostępnianie ich osobom trzecim, powodów są setki.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Zastanawia mnie starter ze stanem 0zł ?? W jakim urządzeniu była karta SIM??


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Za pierdniecie też blokują karty. Nonsens. Zastanawia cię karta 0zl ( to napisz do Orange) jedyne co tu mogłem uzyskać to tylko zarzuty że to ja sprzedaje karty lub masowo odbieram smsy na swoim telefonie. Zaznaczam karta była w moim telefonie to po 1 po 2 nie mogłem i nie wykonywałem połączeń, po 3 nabyłem 50 kart sim z czego żadna nie jest aktywna i każda jest zablokowana(także 35 że stanem konta 5zl) po 6 karty tylko aktywowałem i nie zdążyłem nawet odebrać sms z serwisów do których były mi te karty potrzebne. 0zl karta w roamingu i oskarżenia że chciałem sieć oszukać. Co za brednie. . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

To przeczytaj regulamin usług prepaid w Orange na który sam się zgadzasz. Ma właśnie takie nonsensy dla niektórych.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia


@Piotrekk85napisał(-a)
To przeczytaj regulamin usług prepaid w Orange na który sam się zgadzasz. Ma właśnie takie nonsensy dla niektórych.

Przeczytałem i nie ma nic o blokowaniu karty 2 dni po aktywacji  bez korzystania z karty sim i bez doładowań. Wyłączona na 2 dni. Jeśli jesteś taki bystry to oswiec mię tym regulaminem do którego pijesz. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Poza tym nie wiem czego oczekujesz po forum - nikt nie ma szklanej kuli i Ci nie powie tutaj za co konkretnie. Poczekaj na odpowiedź na reklamację.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Poza tym nie wiem czego oczekujesz po forum - nikt nie ma szklanej kuli i Ci nie powie tutaj za co konkretnie. Poczekaj na odpowiedź na reklamację.

Ciekawe jak byś cwierkal jak by tobie wyłączył wszystkie karty. Przede wszystkim daze do tego by wyjaśnić czemu bezprawnie Orange blokuje karty sim, po odpowiedzi z sieci która załączyłem wynika coś co nie miało miejsca czyli wykonywanie połączeń co z góry stawia ta pomarańczowa sieć jako oszusta który robi ze mnie oszusta. Nie zgadzam się z tym i pisze do was jako osób które może się z czymś takim spotkali bowiem ja pierwszy raz widzę że sieć sobie tak może w kulki lecieć bo co... Bo to "kotlownia' to może?" cieszy mnie fakt że zapłaci karę 11 milionów. Za tą sprawę też zapłaci. Koniec. Nic już nie oczekuję. Jesteście zawsze po stronie operatora. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Widzę, że już tylko epitety zostają. Dane o które pytasz są objęte tajemnicą telekomunikacyjną. Nikt na forum konkretów Ci nie poda. Co najwyżej użytkownicy mogą jedynie zasugerować potencjalną przyczynę.