Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Ho, ho, 50 sztuk zarejestrowanych na jedną osobę to nawet ABW by się zainteresowało a co dopiero Orange 😉

Może algorytm rozpoznawania wykorzystania kart ma moduły heurystyczne i zapobiegawczo podpadłeś pod to co jest na końcu przytoczonego fragmentu regulaminu "bądź w innych przypadkach udostępnienia usług Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora"? Nam nie musisz wyjaśniać po co ci 50 sztuk, ale Orange chyba ma prawo zapytać...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia


@bluesmanniaknapisał(-a)

Ho, ho, 50 sztuk zarejestrowanych na jedną osobę to nawet ABW by się zainteresowało a co dopiero Orange 😉

Może algorytm rozpoznawania wykorzystania kart ma moduły heurystyczne i zapobiegawczo podpadłeś pod to co jest na końcu przytoczonego fragmentu regulaminu "bądź w innych przypadkach udostępnienia usług Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora"? Nam nie musisz wyjaśniać po co ci 50 sztuk, ale Orange chyba ma prawo zapytać...


Chyba nie muszę się tłumaczyć, jeśli miałbym to powinien być art. W regulaminie. Tu chodzi o blokady kart. Jak dla mnie służą do weryfikacji w różnych systemach informatycznych i do kontaktu ze znajomymi z Polski. Po 2 jeśli operatora to interesuje to powinien wyprowadzić zapis który mówi że powyżej powiedzmy 5 kart mam go informować po co mi są karty. On jednak woli zablokować żeby to klient się kontaktował. Nie ma ograniczeń w stosunku do ilości rejestrowany kart na jednego użytkownika a takie blokowanie kart uważam za łamanie prawa telekomunikacyjnego. nie wiem jak w innych sieciach to wygląda ale chciałbym podkreślić że z kart nie zostało wykonane żadne połączenie, więc popieranie się art dotyczącym niewłaściwego użytkowania jest dla mnie niesprawiedliwe i w mojej ocenie nielegalne. W głębokimi powiązaniu mam algorytmy wykorzystywane w sieci. W obecnej sytuacji to i również pomarańcze mam w głębokim powiązaniu i złożyłem również pismo do UKE o pomoc w sprawie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Widzę że ten problem dotyczy tylko mojej osoby. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

A oto co otrzymałem w odpowiedzi na reklamacje. No ktoś tu oszalał najwidoczniej! 


31C39127-8FCB-41F5-A1F7-EE8E796EEE03.jpeg

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Czy ktoś mi może odpowiedzieć jak karta w roamingu mająca 0zl może generować sztuczny ruch?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

To nie odpowiedź na reklamację a na zgłoszenia. To pewna różnica.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Jeśli używasz jej do odbioru maszynowego połączeń lub SMS to jest m.in. sztuczny ruch.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Nic takiego nie miało miejsca. Nie mogę odbierać polaczen bo są płatne a smsy dostałem z Orange. Stan konta 0zl. Konsultant przyznał ze nie było polaczen.... odbierałem hurtowo sms zostaje taka opcja bo można ale nie było takiej sytuacji. To już pewne ze siec blokuje bezpodstawnie karty...

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Jeśli używasz jej do odbioru maszynowego połączeń lub SMS to jest m.in. sztuczny ruch.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia

Pracownicy pierwszej linii kontaktu mają ograniczony dostęp do informacji. Dział blokad widoczniej dostrzegł inne działania. Poczekaj na odpowiedź na reklamację.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 1

Blokowanie karty Orange na podstawie błędnego uzasadnienia


@Piotrekk85napisał(-a)
Pracownicy pierwszej linii kontaktu mają ograniczony dostęp do informacji. Dział blokad widoczniej dostrzegł inne działania. Poczekaj na odpowiedź na reklamację.

PIOTR JESTEŚ GURU I TWIERDZISZ ŻE MAJĄC 0ZL NA PREPAID MOŻNA WYKONAĆ POŁĄCZENIE LUB WYSYŁAĆ SMS BĘDĄC W ROAMINGU.   BRAWO TY. JESZCZE Z INTERNETU PEWNIE MOŻNA. CI ZA BRAK ZROZUMIENIA. TY CHYBA PRACUJESZ DLA TEJ "KOTŁOWNI"