Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

Zauważyłem że na stronie głównej menu konfiguracyjnego FB 6 występuje błąd w wyświetlanej nazwie sieci , mianowicie do SSID dodane jest słowo "Ogłoszenia", co ciekawe nie występuje to w sekcji Moje Wi-Fi => Zaawansowane ustawienia Wi-Fi. Zmiana nazw, restart, odświeżanie czy reset do fabryki jak również ukrywanie rozgłaszania SSID nie pomagają (być może to bug w sofcie🤔). Możecie sprawdzić czy u Was jest tak samo. 

slav72_0-1643537555458.png

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

Po sprawdzeniu różnych wariantów doszedłem do tego co powodowało tajemniczy dopisek "Ogłoszenia" do nazw SSID sieci, mianowicie tak banalna rzecz jak usługa automatycznego tłumacza w przeglądarce Edge i ustawienie tłumacz na polski. Po wyłączeniu tłumacza na stronie konfiguracyjnej modemu ów dopisek nie pojawia się 😁.

slav72_0-1644445168540.png

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

U mnie czegoś takiego nie ma na FB3. Na początku pomyślałem, że to błąd tłumaczenia, że rozgłaszanie SSID, ale jeśli wyłączenie jego nie usuwa tego, to raczej jakiś bug masz.

Screenshot_20220130-124016.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

Dziwna sprawa, jak zamieniłem SSID na fabryczny czyli Orange_Swiatlowod_7E00 to ten dopisek "Ogłoszenia" nie wyskakuje, po ponownej zmianie na moją nazwę dopisek znów się pojawił. Tak sobie gdybam, może moja nazwa sieci jest za krótka 🤔 i na stronie głównej modem sobie to dopisuje, ale z drugiej strony gdyby faktycznie tak było to przy zmianie nazwy prosiłby o dłuższą, mającą więcej znaków i zarazem wtedy urządzenia podłączone po wifi miałyby nazwę z tym dopiskiem (więc to nie to).

Anonim

Nie dotyczy

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@slav72  ewidentny bug, router nie ma prawa zmieniać SSID sieci wi-fi, ja na zewnątrz sieję Brak_Dostepu i jest git 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@Anonim  też raczej uważam to za bug (tym bardziej że po zalogowaniu dopisku brak i pojawia się po pewnym czasie), czekam może napiszą osoby które posiadają FB 6 czy u nich też to występuje.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

Wcześniej tego nie miałeś, to może jakaś aktualizacja, żle usiadła, reset do fabryki, jak nadal będzie to samo, zgłoszenie robić, niech to naprawią 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@slav72  fabrykę robiłeś? Sprawdź zależność ilości znaków w SSID a tym dopiskiem 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

O resecie do fabryki jak i innych pisałem w pierwszym poście, o zależności co do ilości znaków w poście następnym, nie przyglądałem się dotąd zbyt dokładnie tej stronie głównej jeśli czegoś szukałem lub "grzebałem" to przechodziłem szybko na strony szczegółowe menu routera, dziś mi się to rzuciło w oczy więc nie wiem od kiedy to się pojawia (ostatnia aktualizacja softu była dawno - 18.05.21). Śmiem również sądzić że zgłoszenie nie ma jakiegokolwiek sensu, nie naprawiają poważniejszych błędów to nie zajmą się taką "pierdółką", zwłaszcza że niczego nie komplikuje (lub odeślą mnie na NO - co bym sobie sam pomógł 😁😂).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

Po sprawdzeniu różnych wariantów doszedłem do tego co powodowało tajemniczy dopisek "Ogłoszenia" do nazw SSID sieci, mianowicie tak banalna rzecz jak usługa automatycznego tłumacza w przeglądarce Edge i ustawienie tłumacz na polski. Po wyłączeniu tłumacza na stronie konfiguracyjnej modemu ów dopisek nie pojawia się 😁.

slav72_0-1644445168540.png

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@slav72  czyli nadgorliwy "translator", chciał dać zdanie złożone.