Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pusta tabela uPnP


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Pusta tabela uPnP

Witam, tak jak w temacie, gdy wchodzę w uPnP, tabela jest pusta, czy tak to powinno działać?

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pusta tabela uPnP

@mat20061 masz włączone UPnP? Jeżeli masz wyłączone, to będzie pusta. To jest opcja do automatycznego otwierania portów na routerze, wiec warto aby było wyłączone.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pusta tabela uPnP

@mat20061  tak jak mówi @ketrasaArtur , więcej na temat możesz poczytać klikając w rozwijane menu forum (trzy poziome kreski w lewym górnym rogu) i wybierając dział AMA Cyberbezpieczeństwo. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Pusta tabela uPnP


@mat20061napisał(-a)

Witam, tak jak w temacie, gdy wchodzę w uPnP, tabela jest pusta, czy tak to powinno działać?


Nie wiem jaką tabelę masz na myśli, ale co do zasady uPnP to samo zło i powinno być wyłączone. Więc pusta tabela to dobry znak, IMHO.

Czemu pytasz? Coś Ci nie działa?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pusta tabela uPnP

@j131 nie takie całkiem zło. Dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że nie trafisz na złośliwe oprogramowanie, które może pootwierać porty. Dlatego zalecane jest wyłączenie UPnP.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Pusta tabela uPnP

A czy uPnP nie jest potrzebne do prawidłowego działania gier?

Anonim

Nie dotyczy

Pusta tabela uPnP

@mat20061  dla graczy jak najbardziej 😉

Nie będę się rozpisywać, wszystko jest w sieci https://help.bungie.net/hc/pl/articles/360049496751-Zaawansowane-rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w-U...  😎

Tak w 1 sec w Google!!!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Pusta tabela uPnP

Dzięki, chociaż czytałem i oglądałem różne tutoriale na ten temat i mówiły one, że uPnP zazwyczaj wystarczy. Ale dlaczego moja tabela uPnP jest pusta?

Anonim

Nie dotyczy

Pusta tabela uPnP

@mat20061  trafne pytanie, sam się zastanawiam... 🤔

Jak grasz w coś, to trzeba konfigurację przeprowadzić, jak nie to pozostaw to w spokoju.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Pusta tabela uPnP

Czyli muszę zrobić port forwarding/triggering?