Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@slav72 

W takim razie być może jest to błąd w oprogramowaniu FB. Najwyraźniej anonsuje on, że strona konfiguracyjna jest w innym języku niż polski. Nawet Edge normalnie chyba nie tłumaczy z polskiego na polski?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@j131  zostało to zgłoszone dzięki uprzejmości moderacji (@Bartłomiej dziękuję) do developerki od FB6, przeglądają się bliżej temu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

W związku z tym iż doszedłem do tego co powoduje błąd, a developerka od FB 6 na chwilę obecną sądzi i skłania się ku temu że ów błąd z "dopiskiem" do nazwy SSID jest winą usługi tłumacza w przeglądarce Edge oznaczyłem rozwiązanie problemu tymczasowo. Gdyby w późniejszym czasie, np. po aktualizacji softu lub dojściu inżynierów do innych wniosków rozwiązanie okazało się inne zawsze można to zmienić. Tymczasem to co jest oznaczone to najprostsza metoda pozbycia się problemu gdyby u kogoś ewentualnie wystąpił.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@slav72 , w tym przypadku, nie miej żadnych wyrzutów sumienia. Onegdaj był inny problem z utratą ważności certyfikatu. Do porażki mało kto lubi się przyznać😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd z wyświetlaniem nazwy sieci.

@bronzub  nie mam wyrzutów sumienia (specjalnie czekałem z oznaczeniem rozwiązania do zakończenia trzeciej dyscypliny IOO aby nie być posądzonym o nabijanie swojego licznika), miałem za to pewne opory z tym oznaczeniem gdyż nie jest według mnie w dobrą praktyką zakładanie wątku i oznaczanie własnego postu jako rozwiązanie.