Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer ID Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

numer ID Neostrady

@Ela12 umowa była podpisywana online, czy w salonie?

Jak miałem dostęp do umowy sąsiada, to ID było na pierwszej stronie. To są ważne dane, wiec powinny być zawarte w umowie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@bronzub i @slav72 , spokojnie, starą Umowę też mam - tutaj się zalogowałam tym starym numerkiem. Tylko stary router już jest oddany, a w ruchu jest nowy router z nowym już loginem - więc stare dane do nowych danych już nie bardzo pasują.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , na szybcika, appką Mój FunBox zrewiduj.

dopowiem jeszcze @Ela12 , wpisz 192.168.1.1 w pasku adresu-admin i klucz WPA ze spodu modemu (pierwsze 8), a jak nie puści, to cały wrzuć w hasło(26) i tam jest login.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

numer ID Neostrady

@Ela12  z tego co się orientuję to nr ID przy przedłużaniu się nie zmienia, co do nowej (całkowicie) umowy to numery muszą być (trzy)

Rozwiązano: numer ID Neostrady - Nasz Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@ketrasaArtur , Dokładnie tak samo uważam!! Umowa nowa była zawierana w Salonie. Ale nawet w starej Umowie zawartej on-line miałam wszystko co potrzeba.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@bronzub , ależ numer Usługi oraz Login to dwie różne rzeczy. We wspomnianej apce nie ma tego numeru Usługi.

@slav72 , to nie było przedłużenie, to było zawarcie nowej Umowy.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , nie sądzę, bym pomylił ID z numerem. Loginem do aktywacji był ten, co Ci z iksami wskazałem, jako ciąg znaków. I to jest w appce, oraz w ustawieniach modemu. Specjalnie sprawdzałem, czy u mnie coś się zmieniło. Próbowałaś wogóle, czy na "czuja" mówisz?😊

@Ela12 , najświeższe z mojegoScreenshot_20220218-153833_Mj FunBox.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

numer ID Neostrady

@Ela12  czyli te numery powinny być w umowie (tak jak podałem w Rozwiązano: numer ID Neostrady - Nasz Orange) jeśli ich nie masz to ktoś z BOKu (salonu) dał ciała nie drukując tego. Zdaje mi się że w kontakcie z infolinią (tel. lub czat) Maks powinien podać Ci ten numer lub nadać nowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@slav72 , Dokładnie Tak - człowiek z Salonu dał ciała nie drukując tego. I technik też dał ciała nic o tym nie mówiąc.

 

@bronzub , przecież nie pisałam nic o Loginie, tylko o numerze Usługi - przeczytaj uważnie mój pierwszy post i nie "nabijaj" sobie niepotrzebnie "konta".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , słusznie, czy niesłusznie odsądzasz mnie od czci i wiary, że nabijam sobie. Sam sobie nabiłem guza i nic poza tym. Wziąłem w łapska stare papiery i jedynie czego nie mogę zweryfikować, to czy mam cały czas taki sam ID. Bo zgadzam się ze @slav72 z rozkminieniem trzech numerów. @agat13  też o tym wspominał, więc wg starej dokumentacji, moje ID Neostrady składało się z dwunastu cyfr. Biorąc więc pod uwagę rejestrację neo, te cyfry mają znaczenie. Szkoda, że są prace serwisowe, bo miałbym przynajmniej u siebie weryfikację. Na najnowszej umowie rzeczywiście ja też nie mam tego ID, tylko numer umowy z dopiskiem. Mniejsza z tym, nawtykałaś mi @Ela12  i burebusek kaja się przed Tobą. Zuch dziewczyna😀

Dopowiem, że u mnie było po kolei z aneksami, a nigdy nowa umowa, więc nic nie musiałem drugi raz rejestrować.