Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer ID Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

Chciałabym dowiedzieć się, gdzie uzyskać ten numer Usługi (ID Neostrady).

W nowo zawartej kilka dni temu Umowie tego numeru nie ma.

Proszę tylko uprzejmie nie kierować mnie do Salonów lub BOK, bo tam jakieś młode i niekumate są..., i tylko problemy robią niezrozumiałe.

Gdybym  wiedziała, że przy nowej Umowie będą aż takie problemy, to bym jej nie zawierała wcale, tylko pozostałabym przy starej.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie po długiej nieobecności.

 

Ela

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@agat13 , no widzisz, czyli nowy router z nowymi danymi nie powinien działać. A jednak działał i działa wciąż, hi hi hi, i nic na to nie poradzę.

Nie mogłam się zarejestrować w MO "z nowego", bo nie miałam tego "nowego" ID-Neo.

 

Do wszystkich tych, którzy mi tutaj próbowali pomagać:

Dzięki pewnej osobie z tego Forum udało mi się w końcu "wydobyć" jakoś ten nowy numer ID-Neo.

 

Dziękuję wszystkim za ich dobre chęci i pomoc.

 

Ela

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53217
  • 617

numer ID Neostrady

@Ela12 Po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange w zakładce "usługi stacjonarne". 12 cyfrowy numer ID


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

numer ID Neostrady

Na Twoim koncie mój orange powinno dać się znaleźć. Chciałem nawet podpowiedzieć gdzie, ale ... cóź:

 

Screenshot_2022-02-18_13-05-59.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@agat13 i @pirenej , dziękuję. Ale żeby się zalogować do wspomnianej apki lub konta Orange, to też potrzeba tego numeru, którego nie mam. Więc wracam do punktu wyjścia...

 

Ela


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53217
  • 617

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , w aplikacji Mój FunBox, jak najedziesz na takie koło zębate i klikniesz, to pojawi Ci się informacja o modemie. W tej zakładce-Ustawienia modemu, kliknij w Dostęp do Internetu. Loginem jest wyświetlony ciąg znaków xxxxxxx@neostrada.pl/ipv6. Ja też na ostatniej umowie nie mam. Mam jednak dokumenty z Neostrady stare jak świat i sobie to na nowej umowie wpisałem. Kiedyś podawali, więc nie wiem, dlaczego jest tak?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

numer ID Neostrady

@Ela12  a ID ze starej umowy? nie pasuje czy nie pamiętasz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@slav72 , jak ma nową, to po ptokach. Do starej trzeba się dogrzebać. Ja mam poskładane, a papierologia to stosik. Appką najwygodniej😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

numer ID Neostrady

@bronzub  koleżanka @Ela12  pisze o nowej umowie i pozostaniu przy starej to wywnioskowałem z tego że być może przedłużała 🤔 więc ID powinno być takie samo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@slav72 , masz rację, zagalopowałem się😊 Tak, czy siak, jak to była Neostrada po staremu, to ID nie ulega zmianie...przynajmniej tak sądzę po swoich doświadczeniach.