Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer ID Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

numer ID Neostrady

@Ela12 podpytam, czy dostałaś już pierwszą fakturę?, bo jeśli tak to do MO możesz zarejestrować się numerem ewidencyjnym z faktury.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady


@Ela12napisał(-a)

@agat13 , nie, nie udało się. A może jeszcze nie "wprowadzili" do systemu?

Ale to dziwne jest, Neostrada u mnie od kilku już dni działa bowiem na nowym Loginie, FB3, i - chyba - nowym tym ID-Neo.


@Ela12 , to skoro działa, to w aplikacji MO na bank jest ID Neostrady. Sprawdzałem dzisiaj u siebie i jest bez liter ID zaledwie, i aż 12 cyfr. Czyli, jak @slav72  mówił. U mnie jest ciągle ten sam ID z uwagi na aneksy. Sprawdź😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@slav72 , według Umowy pierwsze 2 miesiące mam darmowe.

 

@bronzub , z pewnością w MO jest, przecież wiem to na przykładzie dotychczasowego konta.

A teraz to jest co innego: jest bowiem nowe, i trzeba od nowa, a do tego trzeba tego nowego ID-Neo (m.in. właśnie do apki MO także).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

numer ID Neostrady

@Ela12 Dwie neo FTTH nie mogą być na tym samym adresie, stąd póki nie zdejmiesz starej (systemowo), to nie zainwentaryzujesz nowej (systemowo). Stąd może konsultant widzi jeszcze stare ID, a Ty nie możesz się zalogować na nowym do MO 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@agat13 , no widzisz, czyli nowy router z nowymi danymi nie powinien działać. A jednak działał i działa wciąż, hi hi hi, i nic na to nie poradzę.

Nie mogłam się zarejestrować w MO "z nowego", bo nie miałam tego "nowego" ID-Neo.

 

Do wszystkich tych, którzy mi tutaj próbowali pomagać:

Dzięki pewnej osobie z tego Forum udało mi się w końcu "wydobyć" jakoś ten nowy numer ID-Neo.

 

Dziękuję wszystkim za ich dobre chęci i pomoc.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , to fajnie, że po kłopocie😊