Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer ID Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

Wooow! Ale fajnie jest się odnaleźć. @bronzub i @burebusek to to samo. A ja tak sobie od czasu do czasu myślałam, co to też z Tobą się stało. Naprawdę fajnie Cię widzieć.

Tylko nie rozumiem, czemu zmieniłeś sobie 'nicka', jeśli od lat masz taki sam numer Usługi (ID Neostrady).

A może jednak masz inny numer niż poprzednio?

Ten numer jest ważny, bo jest mi potrzebny m.in. do założenia "nowego" konta w MO. A bez tego konta nie zobaczę m.in. fakturki.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, burebusek.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , cieszę się, że Ty się cieszysz😂 Moje ID to mój PESEL i niezmiennie ta sama mordeczka, ze wszystkimi plusami dodatnimi i ujemnymi😀 Zostaje Ci kontakt, bo dane z umowy w systemach mają i do "żywych" na koncie przywrócą😊 Pozdrówka😍 Nie wiesz, co z "wściekłą Ewką"? Na telefon przestała reagować, a po resecie do fabryki, numer wcięło, bo nie miałem na simce. 

@Ela12 , to nie dotyczy ID neo, tylko tego, co nie cofnę w czasie 😊 Jak przestaną grzebać, to dopytam o moje ID neo, bo naprawdę nie ma go w nowej umowie (aneksie). Liczę, że jest niezmienny z tego właśnie powodu😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@bronzub , dziwne to trochę jest, że Twój numer Usługi jest Twoim PESEL-em. Tak raczej być nie może.

Niestety, Ewy dawno tu nie widziałam - bo mnie nie było długo - i namiarów do niej nie posiadam żadnych, przykro mi. @wscieklaewka - nick jednak działa, to może tu się zgłosi kiedyś.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12 , nie doczytałaś edycji posta. PESEL to moja, wapniaka, identyfikacja😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@bronzub , może i nie doczytałam - przykro mi. Ale Twój piękny post w tym wątku był dla mnie nawet trójznaczny: nie wiadome mi do końca było, czy chodzi Ci o Twoje ID jako PESEL czy o Twoje ID jako ID Neostrady czy o Twoje ID jako 'Moje ID' w e-PUAP nawet. Więc napisałam, jak napisałam Tobie, Bronku.

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12, to dla pewności, identyfikuj mnie po nicku z hamaka (w Pogaduchach, w podglądzie z przeszłości). Leniwiec ze mnie stał się okropny i z hamaka korzystam nadal poza forum😂 Jutro zidentyfikuję swoje ID Neostrady na czacie. Zainspirowany zostałem Twoimi kłopotami. Jakoś mi to umknęło, bo trafiłem przy aneksie na bardzo kumatego konsultanta, który nie tylko bezpiecznie przeniósł mnie z OL, ale zachowałem główny numer i z nim mogłem przejść do Flexa 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@bronzub , jak Ciebie konsultant tylko przeniósł, to jeszcze nic strasznego - na pewno masz to samo ID-Neo. Gorzej, jak kazał Ci robić Umowę od nowa. A samo ID-Neo to możesz sobie sam obejrzeć na swoim koncie w MO - ja tego zrobić nie mogę dla nowej Umowy, mogę to zrobić jedynie dla starej Umowy z Aneksami.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

numer ID Neostrady

@Ela12, mam aneks, a na konto nie mogę wejść, bo grzebią😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

numer ID Neostrady

@Ela12  I jak udało się ustalić ID? Z tego co słyszałem, to już wszystko w systemach działa, więc...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

numer ID Neostrady

@agat13 , nie, nie udało się. A może jeszcze nie "wprowadzili" do systemu?

Ale to dziwne jest, Neostrada u mnie od kilku już dni działa bowiem na nowym Loginie, FB3, i - chyba - nowym tym ID-Neo.