Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Nie zgadzaj się, skoro do tej pory działało to i teraz powinno działać tylko technikowi nie chce się szukać i najlepiej obciąć synchronizacje o wtedy nie będzie zrywać.Mają naprawić i koniec a nie obniżać prędkość. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Najgorsze właśnie w tym wszystkim jest to, że im się nie chce szukać trudnych problemów. Najgorsze jest też to, że obcinając Ci synchro do 2Mb/s będziesz się mieścił w widełkach z umowy i możesz nic nie wywalczyć. Ale to już wszystko zależy od ciebie jak bardzo uparty będziesz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Dlatego najlepiej od neo

Pokaż szczegóły
 

strady trzymać się jak najdalej i od usług stacjonarnych, bo na usługi mobilne narzekać nie mogę ale Neostrada to porażka nie ma miesiąca bez zgłoszenia albo rwie synchronizacje albo zawsze DLM mi ścina na 2 mb/s, a technicy udają że jest w porządku.Mam umowę do połowy października mam nadzieję że do tego czasu lokalny ISP dojdzie do mnie ze światłowodem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Okazało się, ze linia uległa uszkodzeniu i zostałem przełączony do centrali dalszej o 2km...

Pozostaje cieszyć się 4Mbps, bo przy tej prędkości wszystko jest stabilnie.


Bez tytułu.png
Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Na marginesie jest trochę zapasu, to automat powinien za jakiś czas podnieść prędkość, oczywiście jeśli ten zapas się utrzyma.  Wychodzące też powinny wzrosnąć powyżej tych 640. Nie wiadomo jak jest ustawione, trzeba poczekać, może się ruszy. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Ach i znowu zaczęło zrywać. Juz myślałem, ze będzie wszystko dobrze... Co zerwanie zmienia się tłumienie linii. No to kolejne zgłoszenie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

To jak zmienia się tłumienie to gdzieś jest zły styk na linii, przy długiej może być problemem ze znalezieniem, zgłaszać do skutku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Kolejny technik mi mówi ze jedynym wyjściem jest zmniejszenie prędkości 🙂

Powiedziałem ze wcześniej działało wszystko na siódemce i ma działać tak samo i chyba coś zaczął robić.


Bez tytułu.png

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Oni wszyscy się znają i żaden nie podważy zdania drugiego, żądaj żeby znów Cię przepieli do tej bliższej centrali i wtedy naprawili z tymi 7 mb/s  skoro wcześniej wszystko działało.Z nimi trzeba konkretnie bo inaczej nie zrozumieją.

Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Więcej błędów na wychodzących jak na wchodzących, dobra kaszanka. Przez ten czas to by już nową linię pociągnęli.  A tak to jest łącze stałej awarii.