Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

@Anonim u mnie zawsze sypie hec na wychodzących jak dzwoni telefon i zanim się odbierze potem już nie i czasami snr na przychodzących spada jak się odbierze telefon o 0.1 db.Mówiłem to technikowi ale stwierdził że to nic.Wiesz może co może być przyczyną tego ? Linia w zeszłym tygodniu przejrzana przez techników, zmieniona para w kablu i złącze w skrzynce do której jestem podłączony poprawili i połączyli na etony ale dalej to samo.

Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

A jak się telefon odłączy od linii i zadzwoni to też HEC na wychodzących się pojawiają? Parę błędów HEC to w niczym nie przeszkadza. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

@Anonim wtedy też wybija.Tych błędów nie jest dużo tak do 10.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Cały czas mi zrywa synchro a technik dzwoni i mówi ze na ich przyrządach wszystko jest dobrze...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

To niech przyjadą do ciebie i sami zobaczą jak zrywa synchro.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Tylko ze technik dzwoni z numeru prywatnego i nie mam z nim kontaktu w drugą stronę.

Co do tych 7mb/s to działało juz po przełączeniu do dalszej. Przełączony zostałem rok temu.

Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

@karol55  Od ich strony filtrowanie puszcza zakłócenia od telefonu analogowego. Takiej ilości to się nie odczuje. ES, SES jak się tam nic nie dzieje to jest w normie.

Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

@Kaivien  Może dać im jakąś kasę, żeby się nie męczyć. Wtedy to i drugą stronę będzie się można dodzwonić. Może być wtedy skuteczniejsza obsługa. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

mi technicy raz powiedzieli że jak im flaszkę postawie to naprawią.Oczywiście nie naprawili a flaszkę wzięli.

Anonim

Nie dotyczy

Tysiące błędów CRC, zrywanie połączenia

Można jeszcze położyć tz. krzyżyk na neostradę i jak najszybciej się od tego uwolnić, ale musi być jakaś alternatywa.