Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód Niestabilny internet


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim to dlaczego przy pomiarze masz że twoim dostawcą internetu jest firma z USA? Chyba coś masz totalnie skopane w przeglądarce albo kompie. No i brak polskiej czcionki.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

 ...I nie mam nic skopane w kompie :), rozumiem że to bardziej ciekawość o USA, po prostu test był robiony raz z VPN i bez bez VPN...

..rozmawiamy o tym że Orange nabrało zleceń i nie jest w stanie ich obsłużyć, bo tak jak pisałam na początku długo, długo.... długo....  nic się nie działo, nagle ciągle sygnał zanika, a z mojej strony nic w tym czasie się nie wydarzyło, ani nie zmieniałam kompów ani nie dodawałam nowego sprzętu,  nie zmieniałam także położenia sprzętu...

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet


@Anonimnapisał(-a)

 ...I nie mam nic skopane w kompie :), rozumiem że to bardziej ciekawość o USA, po prostu test był robiony raz z VPN i bez bez VPN...

..rozmawiamy o tym że Orange nabrało zleceń i nie jest w stanie ich obsłużyć, bo tak jak pisałam na początku długo, długo.... długo....  nic się nie działo, nagle ciągle sygnał zanika, a z mojej strony nic w tym czasie się nie wydarzyło, ani nie zmieniałam kompów ani nie dodawałam nowego sprzętu,  nie zmieniałam także położenia sprzętu...


Ten zrzut co dałeś to z VPN jest i USA 😄

Zrobić poprawny test i można podyskutować, inaczej to marnujemy tylko czas.

Nie jesteśmy wsparciem Orange i pomagamy bezinteresownie, ale trzeba trochę danych dać, bo zgadywać nie będziemy.

Ja tak w ciemno dodam że komputer ma liche wi-fi i dlatego kiepskie prędkości w Internecie masz, ale to tylko hipoteza, nic o komputerze nie piszesz, pewnie informacje tajne.

Test zrobić bez VPN   https://pro.speedtest.pl/


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5374
  • 21526
  • 173

Orange Światłowód Niestabilny internet


@Anonimnapisał(-a)

 ...I nie mam nic skopane w kompie :), rozumiem że to bardziej ciekawość o USA, po prostu test był robiony raz z VPN i bez bez VPN...

..rozmawiamy o tym że Orange nabrało zleceń i nie jest w stanie ich obsłużyć, bo tak jak pisałam na początku długo, długo.... długo....  nic się nie działo, nagle ciągle sygnał zanika, a z mojej strony nic w tym czasie się nie wydarzyło, ani nie zmieniałam kompów ani nie dodawałam nowego sprzętu,  nie zmieniałam także położenia sprzętu...


Nie do końca rozumiem Twoją motywację. Piszesz tylko po to, żeby sobie na operatora ponarzekać?

IMHO tracisz czas.

 

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45

 

Jeśli liczysz na naszą (=innych klientów operatora) pomoc, to przestań biadolić i pokaż wyniki sugerowanej diagnostyki. Z tego co na razie pokazałeś wynika tylko że:

 

j131_0-1665219859294.jpeg

 

do Ameryki jest daleko oraz że:

 

Cały problem polega na tym, że po podpisaniu umowy fajnie działa, nagle bum i przestaje i nikt nie wie o co chodzi... :((

podejrzewasz działanie ładunków ("bum", może termobaryczne?), którymi ktoś (Orange?) psuje Ci internet, z wrodzonej zawiści i pazerności.

 

Jeślibyś przejrzał NO przed zadaniem pytania, to przekonałbyś się że w bardzo wielu przypadkach udało się udzielić sensownych porad które doprowadziły do rozwiązania zgłaszanego problemu. Ale nie mamy tu dostępu ani do Twojego łącza ani konta w Orange, więc jeśli chciałbyś skorzystać z naszej pomocy, to musiałbyś podać jakieś dane. Oczywiście niczego nie musisz, ale to Ty masz problem, nie my.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

do irka

nie pytaliście o kompa, gdy jest pytanie jest odpowiedz, nie jestem informatykiem

laptop LG Gram model 17Z90N-RAAC8U1, myślę ze do przeglądania stron  w necie aż za dobry. 🙂

https://www.lg.com/us/laptops/lg-17z90n-r.aac8u1-ultra-slim-laptop


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Orange Światłowód Niestabilny internet

Może kiedyś napiszę, o co chodzi, co zanika, na razie info idzie szyfrem.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet


@Anonimnapisał(-a)

do irka

nie pytaliście o kompa, gdy jest pytanie jest odpowiedz, nie jestem informatykiem

laptop LG Gram model 17Z90N-RAAC8U1, myślę ze do przeglądania stron  w necie aż za dobry. 🙂

https://www.lg.com/us/laptops/lg-17z90n-r.aac8u1-ultra-slim-laptop


Komputer ok, to teraz jak daleko od FunBox jest, bo to istotne przy wi-fi, tak poza tym pisz i wrzucaj zdjęcia, z tego co ci przeszkadza w pracy na komputerze, bo tak w ciemno nie zgadniemy co się dzieje z internetem, nie trzeba być informatykiem by ogarnąć podstawy 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim to jeszcze czekamy na test którego link podał ci kolega wyżej i bez VPN i oczywiście po kablu a nie Wi-Fi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange Światłowód Niestabilny internet

@marder  chyba się nie doczekamy i śmiem twierdzić, że usluga chyba działa  poprawnie, bo to w końcu FTTH 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

Pewnie problem naprawiony i użytkownik zlikwidował konto 👀🙃