Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja kabla swiatlowodu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 25
  • 0

Instalacja kabla swiatlowodu

Dobry wieczor ,chcialbym pokazac jak Panowie inzynierowie polozyli wczoraj kabel u mnie w bloku. Warto przy tym wspomniec ze kladac kabel do sasiadki odlaczyli moj . Mistrzostwo panowie . Ciekawe czy ktos z Orange na forum sie odezwie do mnie i wysle panow na poprawke instalacji ,Pozdr 

 

 

received_1319432492195719.jpeg

received_1075403963166201.jpeg

___________

* Temat przeniesiony z O społeczności - moderator Bartłomiej

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13926
  • 57324
  • 691

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731  powiem tak...Może człowieka trafić na taki widok kabla na skróty po suficie 

Zgłaszaj to jako zagrożenie dla infrastruktury wraz z naprawa Swojej usługi na cito!

Jest specjalna ścieżka  reakcji na takie zgłoszenia. Na czacie zamieść fotki..

Reklamuj do skutku...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731 rozumiem Twoje zażenowanie i jest ono w pełni uzasadnione lecz to forum samopomocowe i tu udzielają się tacy użytkownicy usług jak Ty. Według mnie powinieneś złożyć reklamację na wykonanie usługi przez monterów w BOK Orange. 

Edit. 

Ale tzw. "technicy" to naprawdę "miszczowie" 🤬


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 25
  • 0

Instalacja kabla swiatlowodu

Problem z cztem jest taki ze nie mozna zalaczyc zdjec ,a nigdzie do nich niema adresu na maila


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13926
  • 57324
  • 691

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731  maila  nie znajdziesz..nie ma takiej formy reklamacji. Jeśli już chcesz, napisz oficjalną  skargę zamieszczając fotki i wyślij na adres korespondencji Orange w Skierniewicach

Orange Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19417
  • 56130
  • 762

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731 nie ciekawa sprawa. Szkoda, że trafiają się ekipy, gdzie podczas montażu następuje uszkodzenie innego łącza internetowego.

Na czacie jest możliwość dodania załączników, np zdjęć. Trzeba zalogować się zalogować na konto Mój Orange, najlepiej przez www. Przed chwilą sprawdziłem, działa bez problemu,

Niestety na e-maila nie napiszesz do Orange.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 25
  • 0

Instalacja kabla swiatlowodu

Dzieki wielkie udalo sie wyslac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19417
  • 56130
  • 762

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731 mam nadzieję, że Twój problem ze światłowodem zostanie szybko naprawiony, aby dalej korzystać z internetu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2713
  • 9917
  • 52

Instalacja kabla swiatlowodu

@Mario731 Mistrzowie instalacji. Tak to jest jak się przyjmuje do pracy ludzi z łapanki bez kwalifikacji i szkoły. Napisz do rzecznika.