Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód Niestabilny internet

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

 

Ja mam podobny problem, wymieniłam Funboxa i nadal to samo, otrzymuje komunikat "połączenie niestabilne", dziwne jest to że dwa lata działało bezproblemowo a od pewnego czasu duże problemy 😞

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

21 ODPOW. 21

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim A z ciekawości, skąd otrzymujesz takie powiadomienie??

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

Wyświetla mi się na komputerze stacjonarnym i na laptopie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim No tak...ale połączone są po kablu eth czy po wifi? Robiłaś diagnozę modemu w menu? speedtesty certyfikowane? Podaj więcej szczegółów...

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

Tak jak napisałam, był wymieniony sprzęt , więc diagnozy nie było, Pan na czacie powiedział aby wymienić, ale po wymianie jest to samo, używam tylko wi fi,  w zał. foto które zrobiłam jak testowałam łącze dnia 26.09.2022 r na stronie speedtest.orange.pl. ping zadziwiaping zadziwiaping zadziwiaping zadziwia


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Orange Światłowód Niestabilny internet

Dostawca HEG US?

Na stronie speed Orange jest polska czcionka. Z czym i jak się łączy to zagadka.

speed orange.png

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim 

Generalnie odkopywanie bardzo starych wątków (w dodatku "rozwiązanych") jest słabym pomysłem. Znacznie lepiej założyć nowy temat możliwie dokładnie opisując problem. Specyfika techniczna NO oraz nastawienie jego użytkowników powodują, że takie postępowanie zwykle daje lepsze wyniki niż kontynuowanie starych, nawet bardzo podobnych, tematów.

Na podstawie tego co napisałaś można tylko radzić standardowo. Jeśli łącze nie spełnia warunków umowy, to reklamuj.

Może lepiej napisz jaką masz umowę i co cię tak bulwersuje? 

 

PS. Na odpowiedź zza Atlantyku trzeba trochę poczekać, szybciej niż światło się nie da.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim. a to Ty w USA przebywasz czy jak? 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód Niestabilny internet

a orange jest w USA?

 

Cały problem polega na tym, że po podpisaniu umowy fajnie działa, nagle bum i przestaje i nikt nie wie o co chodzi... :((

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

Orange Światłowód Niestabilny internet

@Anonim  chodzi o to, że tego typu uszkodzenie wymaga diagnostyki, a nie przypadkowego pomiaru