Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Montaż światłowodu.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Montaż światłowodu.

Witam, niedługo będę mieć możliwość montażu światłowodu w swoim domu, tylko mam pytanie.

LeKuLa_0-1596971542130.png

Czy dałoby radę, żeby światłowód był tak poprowadzony ze słupa do mojego domu tak jak to przedstawiłem na obrazku? Czy do innego miejsca musi być? + chciałbym, żeby ten kabel nie przechodził w domu tylko na zewnątrz pod "poddaszem".

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Montaż światłowodu.

@Anonim ganeralnie decyzja nalezy do montera, ale monter tez czlowiek i jesli nie przesadzisz z "wymyslaniem" trasy okablowania to spokojnie dogadasz sie z nim👍😀 mysle ze nie powinno byc problemu w Twoim przypadku i napewno sie dogadacie😀

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

41 ODPOW. 41

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Montaż światłowodu.

@Anonim ganeralnie decyzja nalezy do montera, ale monter tez czlowiek i jesli nie przesadzisz z "wymyslaniem" trasy okablowania to spokojnie dogadasz sie z nim👍😀 mysle ze nie powinno byc problemu w Twoim przypadku i napewno sie dogadacie😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Montaż światłowodu.

@Anonim Monter powinien wykonać instalację zgodnie z Twoimi wskazówkami. Jeśli nie są technicznie poprawne wskazać rozwiązanie dogodne dla obu stron. Zawsze możesz przygotować trasę dla kabla. Zastanów się którędy bezinwazyjnie i bezpiecznie go poprowadzić i jeśli możesz porób przebicia i przewierty przed wizytą technika. Myślę, że będzie zadowolony i zrobi tak jak mu powiesz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Montaż światłowodu.

Czy oba domy mają ten sam adres?
Anonim

Nie dotyczy

Montaż światłowodu.

Nie. Oba są w POPC2.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Montaż światłowodu.

A popc robi Orange?
Anonim

Nie dotyczy

Montaż światłowodu.

u mnie tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Montaż światłowodu.

To wybór z które "słupa" będziesz podłączony raczej będzie nie możliwy. Orange ma swoje projekty i by musiało je zmieniać. Reszta to uzgodnienia/opłacenia w wyjątkowych sytuacjach.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Montaż światłowodu.

@Anonim Instalacja jest uzależniona od warunków w terenie. W zależności od odległości od słupów i Twojej wizji technicznej, oraz możliwości czy norm technicznych. Nikt tu nie podpowie jak to zrobić bo uwarunkowań jest tyle, że najlepszy opis nie pomoże. Jestem jednak przekonany że wszystko ustawisz z technikami z Orange. Nie przejmuj się na zapas. Uczestniczyłem w dziesiątkach instalacji i nie pamiętam, aby monter nie uwzględnił zadania czy prośby abonenta


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Montaż światłowodu.

firmy podwykonawcze mają płacone od wykonanej instalacji i z reguły mają tak skonstruowane umowy, że muszą zrobić instalację nawet jakby klient nie wiadomo o i jak chciał. Szczególnie jeśli jest umowa BSA. A niektórzy ludzie są dziwaczni i mają straszne wymagania...

ale tego się już nie przeskoczy...