Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

Witam,

 

Ten internet to jest jakiś żart. Od kilku miesięcy działa coraz gorzej. Ostatnimi czasy prędkość spadła do poziomu poniżej 10 mb/s. Przepustowość jeszcze kilka dni temu wynosiła 40 mb/s, podskoczyła do 53, ale co z tego, skoro pobieranie dalej wynosi 5-8 mb/s ? Ping w grach waha się od 60 do 150 ms. 

DLS.png

internet.png


internet.png
17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

@s0nker ludzie siedza w domach z wiadomego powodu to i ruch w sieci jest wiekszy. Stad takie predkosci


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52660
  • 710

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

@s0nker parametry synchronizacji linii są ok,  ale jak wspomniał @byczyn_86,  obciążenie sieci w obecnej chwili jest spore,  więc temu internet działa gorzej. Również należy uwzględnić większe obciążenie serwera,  z usług którego korzystasz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

To może podkreślę to, co napisałem.

Od kilku miesięcy działa coraz gorzej.

Prędkość jest słaba już od listopada/grudnia zeszłego roku. Był wymieniany modem, jakaś kostka, ale nic to nie pomogło. Z technikiem umawiam się już od lutego, ale jakoś brak kontaktu, pomimo składania reklamacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52660
  • 710

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

@s0nker trzeba więc skontaktować się na infolinii i poprosić o sprawdzenie linii telefonicznej, czy nie występują błędy lub inne problemy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

@byczyn_86 to nie jest tłumaczenie. U konkurencji działa to dobrze. Ping w COD mam około 100ms a w tym samym czasie brat ma 40ms. Czyli można zwiększyć przepustowość łącz, ale Orange oszczędza. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

Według konsultantów, rzeczywiście prędkość jest spowolniona. Po kilku konfiguracjach wszystko dla nich jest w porządku. Wystarczy tylko zadzwonić jeszcze raz po godzinie i znowu koło się zapętla. Są jakieś problemy, robią konfiguracje i twierdza, że wszystko powinno być w porządku, ale nie jest. Totalnie nic się nie zmienia, cały czas jest taki sam problem. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

Doprosić się o wysłanie technika graniczy z cudem. 5 raz się umawiam. Podobno dzwonią, tylko że z zastrzeżonego i puszczają jeden sygnał, a pod nr na który można oddzwonić nikt nie odbiera. Nie lubię tego robić, ale po 3 miesiącach musiałem złożyć reklamację, myślałem że wezmą to w końcu na poważnie. Szybko jednak utwierdzili mnie w przekonaniu, że mają mnie totalnie gdzieś.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

konia z rzędem temu kto dodzwoni się na infolinię "teraz",chyba że ma za dużo kasy na wysłuchiwanie melodyjek w słuchawce.Tez próbowałem ale odpuściłem sobie choć mnie bierze ,bo internet niby do 80 Mbs,a jest 2Mbs i to w porywach,telewizja się laguje sakramencko a próba zgłoszenia awarii przez MójOrange odrzucana przez program sprawdzający: "usługa działa bez zakłóceń". Szok!!😡🤕

 

____________

* Wpis został poddany edycji - Moderator Wiktor


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Usługa internetu stacjonarnego Neostrada 80 mb/s na dzień 21.03.2020

U mnie akurat telewizja działa w miarę normalnie, jak na orange. Pomijając ten badziewny modem, który laguje, to jest wszystko w normie. Innymi słowy źle, ale stabilnie 

 

____________

* Wpis został poddany edycji - Moderator Wiktor