Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  wygląda to na opcję dzielenia ekranu/obrazu, w smartach można różne cuda robić, wydzielenie obrazu z obrazu, podział na różne części (na 2, 4, 8, 16 klatek) podgląd obrazu w obrazie (PIP), to wszystko odnajdziesz w ustawieniach tv (różne marki mają to różnie opisane).


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub 

A mnie to wygląda na coś związanego z "ułatwieniami dostępu", być może trzeba wyłączyć funkcję "TalkBack" w tych ustawieniach. Powinien zniknąć zarówno komentarz głosowy jak i zielone ramki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@slav72 , czy to oznacza, że mając na ekranie jedną konkretną scenę, w tym przypadku ta zielona ramka zawsze będzie w tym samym miejscu, nie wnosząc nic nowego? Np. część sylwetki jest poza tą prostokątną ramką, a reszta w niej, tworząc i tak jeden obraz całości ekranu?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@j131napisał(-a)

@bronzub 

A mnie to wygląda na coś związanego z "ułatwieniami dostępu", być może trzeba wyłączyć funkcję "TalkBack" w tych ustawieniach. Powinien zniknąć zarówno komentarz głosowy jak i zielone ramki.


@j131 , akurat przed momentem i bez mojej ingerencji w ustawieniach, żona przełączyła z programu na program, i tam tej ramki nie ma. Jutro sprawdzę ustawienia po resecie do fabryki. Dzięki za cynk😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  tą ramkę można usunąć, odszukaj w instrukcji w opcjach ustawienia ekranu/obrazu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@j131  być może masz rację, tak jak ta funkcja w smartfonach TalkBack (ułatwienia dla osób ze słabym wzrokiem lub słuchem). Tak bez patrzenia na sprzęt "na żywo" to ciężko trochę zgadywać i podpowiadać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Jak tu się nie cieszyć? Restart do ustawień fabrycznych nie tylko usunął problemy, ale dzięki temu mogłem oglądać medalową rywalizację na skoczni IO😀 Zostało mi parę rzeczy do ustawień pod moje preferencje, bo żona już to ma😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  telewizor resetowałeś?

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  to zrobiłeś olimpijski skok 🤣

Wierzyłem w ciebie, że sobie poradzisz 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Misiek62 , tak. Internet też działa, tylko moje hasło zmienione w ustawieniach Liveboxa na nic się zdało. Za drugim podejściem, cały klucz WPA i tak musiałem wklepać😊