Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@j131napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  zarzuć w Google hasło ustawienie wi-fi i model telewizora, może filmik na Youtube będzie 😉


Można też zajrzeć do instrukcji, naturalnie jeśli takowa jest. Nie podałeś @bronzub  praktycznie żadnych danych które mogłyby naprowadzić na rozwiązanie.


@j131 , ze mnie taki stary, a taki głupi😀 Znalazłem instrukcję pilota z tymi samymi funkcjami i w jednej ręce trzymałem pilota, a drugą nawigowałem. Jutro będę się z tym bawił, bo na razie zrobiłem przegląd funkcji potrzebnych do działania telewizora. Pilot miał styczność z instruktorami, a ja dzięki tej podpowiedzi @j131 będę nawigatorem😂 @Anonim , masz rację. Wybór rozwiązania to loteria. Sam tego kiedyś doświadczałem. Wszelkie reklamacje przyjmuję na priv, a za dotychczasową pomoc, serdecznie i każdemu z osobna dziękuję. Wasz wapniak😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  każdy oznacza "Rozwiązanie" takie jakie chce, to wolny wybór każdego zakładającego temat.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@slav72 , może dlatego niektórzy unikają tych oznaczeń? 

No i mam pytanie, czy Livebox, postawiony na półce pod telewizorem może być źródłem jakichkolwiek zakłóceń?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub 

Zakłóceń czego?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@j131 , obrazu, czy może przy konfiguracji Wi-Fi? Nie wiem, bo nie znam się na tym.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub 

Komunikacja WiFi między LiveBox a TV nie może być zakłócana przez LiveBoxa, co najwyżej może ta komunikacja być lepszej lub gorszej jakości. Zbyt bliskie położenie nadajników nie jest wskazane, ale te kilkadziesiąt centymetrów powinno być OK.

Obraz na TV nie powinien reagować w żaden sposób na częstotliwości używane w WiFi.

Interferencja między nieekranowanym USB3.0 a WiFi 2,4GHz może zakłócać połączenie na tej częstotliwości, ale to raczej nie jest częsty problem.

Jeśli żadne z urządzeń nie jest uszkodzone to nie powinny na siebie oddziaływać. Istotne jest przede wszystkim zapewnienie adekwatnej wentylacji, żeby ten stan ("nieuszkodzone") był trwały.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@j131 , zmierzyłem przed chwilą. Od dolnej krawędzi ekranu do górnej powłoki Liveboxa jest ok.24 cm. Pokój jest systematycznie wietrzony. Mam miernik wilgotności i osuszacz do pomocy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub 

No i bardzo dobrze. Tak się dopytujesz bo są jakieś zakłócenia obrazu, czy nadal jest problem ze skonfigurowaniem czy jeszcze o co innego chodzi? Strasznie tajemniczy jesteś...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@j131 , pytam o różne rzeczy enigmatycznie, by się nie rumienić z powodu nikłej wiedzy technicznej. Coś się jednak dowiem od Was, a dzisiaj to szczególnie podziękowania należą się @ketrasaArtur . Bo faktycznie miałem problem z konfiguracją internetu, by dostać się do konta na odbiorniku tv. Np. na laptopie VOD do logowania i korzystania w zamian za opłacony abonament, puszcza mnie bez problemu, a na tv jakieś punktory, nieprawidłowe punktory, coś poszło nie tak, a potem nagle asystent podpowiada wklepane symbole i znowu zonk. Nie poddałem się i nie zamierzam, więc póki zima, codziennie coś odkryję. Reasumując, Livebox zaprzyjaźnił się w końcu z kolejnym urządzeniem😁

@Anonim , taki obraz mój smartfon wyklikał w aparacie. Na żywo oko ma ciut lepszy obraz i więcej zgrdzikom nie potrzeba😀20220204_172830.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Tak na poważnie... to co widać na ekranie Piękne 😄

Ale TV też niczego sobie, ciesz się z niego w zimę 😉