Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , jeszcze się nie cieszę, bo żona chodzi nerwowa. Pojawił się jakiś zielony prostokąt na ekranie i jakaś asystentka głosowa coś co jakiś czas za uszami "dudni". Nie wiem, co zmajstrowałem, bo sam chodzę jak osa. Lepiej mi wychodziło sterowanie, gdy byłem czynnym zawodowo. Wszystko przede mną, więc jak mi coś nie wyjdzie, to napiszę tutaj. Udało mi się zalogować na konto Google, chociaż "pilot" szkolony był chyba w ChRL😀

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Masz Android TV to kup klawiaturę na BT I działaj 😄

Te lepsze mają takie kółko do śmigania po ekranie  coś jak myszka komputerowa 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  powoli, pomału ale konsekwentnie nauczysz się wszystkich ustawień, mój wujas prawie 70 na karku też skarżył się, "po co kupiłem tego smarta, tyle kombinacji", ale trochę ja mu pomogłem, trochę on sam i do wszystkiego doszedł i się przyzwyczaił.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@slav72 , to "prawie" robi różnicę, lecz wiekowo nie tak dużą😊 Ale pojemnością "dysku twardego" może już tak. Szybko zapominam i po parę razy męczę się z konfiguracją. A jak mi żona powiedziała, że miałem jej kupić do oglądania programów, a nie do bajerów, to się zastanawiam nad resetem do fabryki. A gdzie jak gdzie, lecz w wolnym czasie, gdy żona będzie zajęta kuchnią, chciałbym te nowinki przetestować. Nie wiem także, co jest płatne, a co mogę obejrzeć za friko. Troszkę tych gadżetów jest i kusi😀

@Anonim , a czy ta klawiatura BT zastąpi wpisywanie haseł na pilocie? Bo niby obsługę pisania pilotem już opanowałem, ale martwi mnie, że nie zapamiętuje a jedynie niektóre sugestie podpowiedzi skracają proces wprowadzania (np. imię). W symbolice nie jest ta funkcja przydatna. Nie wiem, jak ten głos wyłączyć przy wstawianiu znaków, bo tak fanzoli, jak narąbany "messerschmitt"🤔

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Zdalnie to ci nie pomogę, ale jak komputer umiesz obsłużyć, to 📺 też 😄

Zawsze możesz kogoś z rodziny poprosić, młodzi mają obsługę, takich sprzętów we krwi 😎

Co do pilota, to powinien wystarczyć, wczytaj się w instrukcje obsługi, czytaj tag długo aż załapiesz. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  te nowinki to rozumiem że chodzi o aplikacje, jeśli w którąś klikniesz to na początku wyświetli się czy jest w opcji darmowej, czy dodatkowo płatna. Co do podpowiedzi głosowych, musisz w menu telewizora odszukać asystenta głosowego i kliknąć wyłącz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , spojrzałem na ceny niektórych i te droższe są dla graczy. Ja nie gram, więc czy taniocha znaczy szajs?😊

@slav72 , dzięki😊

Halo @slav72 ! Jeszcze dopytam, co to za zielony prostokąt na 3/4 ekranu, który mi się pojawił na ekranie po moim majstrowaniu. Wiesz może, co to za tiko?farma.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Koło 100 zł kup, jak odczujesz potrzebę, to gadżet nie obowiązkowy. 

Tak poza tym, ciebie TV zaskakuje, ja drugi tydzień grzebie przy aucie i czytam książkę serwisową, aż nad nią przysypiam, małymi kroczkami likwiduje błędy, komputer nie wszystko pokazuje, mechanik jeden się poddał, firmowy serwis za drogi, czasu teraz trochę mam, to sam to naprawie 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , podziwiam Cię za anielską cierpliwość. Mnie wszystko nerwuje, co miało być "na wczoraj"😀 Jak nie spartolę, to dwa sklecę...taki ze mnie fuszer. Zrobię SmartTV i osobny na programy dla żony😂 

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  jak spięty jestem, to siłownię mam w piwnicy i kilka innych gadżetów, szybko się stabilizuje, cierpliwy jestem, to taka domena mojego znaku... Strzelec 😆