Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Wczoraj po raz pierwszy "zamieniłem się w pilota" 😀 Najpierw nożykiem go dziubnąłem, by otwarł swój kokpit, włożyłem mu "ładunek" i szkoliłem się na gruncie (bez pomocy). Zawsze zięcia prosiłem, ale za długo to miało trwać i ...poległem przy konfiguracji Wi-Fi. Wklepałem chyba kilka razy hasło Liveboxa i nic. A wogóle to coś pominąłem? Bo sam telewizor hula i jedynie żona zauważyła, że spartaczyłem coś, bo napisów nie ma przy przełączeniu kanałów. A tak ładnie pisali, że ze smartfonem można, i Andek, to Andek...bracia w wierze😀 Upewniłem się najpierw, czy wogóle będzie zgodny z DVB-T2🙂20220203_180011.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  zarzuć w Google hasło ustawienie wi-fi i model telewizora, może filmik na Youtube będzie 😉


Można też zajrzeć do instrukcji, naturalnie jeśli takowa jest. Nie podałeś @bronzub  praktycznie żadnych danych które mogłyby naprowadzić na rozwiązanie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

62 ODPOW. 62
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  to masz nowe okno na świat... Window(s) 11 😄

Pstryknij fotkę jak TV się prezentuje 😉

W razie problemów > śmiało pytaj 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim, pytanie główne jest zawarte w tytule. Dzisiaj przy załączeniu żona zauważyła kwadrat w prawym górnym rogu tv, gdzie jest logo stacji na kanale, z napisem, że nie ma połączenia internetowego. No, ale jak ma być, jak nie mam podłączonych żadnych kabli? Chciałem konfigurować po Wi-Fi i figa z makiem.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Jak ma gniazdko, to kablem lan go zepnij, inna opcja to w zabezpieczeniach VPA ustaw i testowo bez hasła sieć wi-fi z LiveBox 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  może spróbuj konfiguracji wifi za pomocą przycisku WPS na Liveboxie i w telewizorze w menu znajdź konfiguracja połączenia internetowego wifi za pomocą WPS (lub coś podobnego).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim, nie mam kabla, a dostępne sieci widać. Będę kombinował, bo może tv inaczej je nazywa?

Aha! Na początku konfiguracji miałem jakieś trzy kroki do zrobienia, no ale jak nie ma neta, to na głos Ok Google, skonfiguruj urządzenie nie było dalszych możliwości.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  zarzuć w Google hasło ustawienie wi-fi i model telewizora, może filmik na Youtube będzie 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  zarzuć w Google hasło ustawienie wi-fi i model telewizora, może filmik na Youtube będzie 😉


Można też zajrzeć do instrukcji, naturalnie jeśli takowa jest. Nie podałeś @bronzub  praktycznie żadnych danych które mogłyby naprowadzić na rozwiązanie.

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@j131  bo to temat zagadka jest 😉

Kto odgadnie rozwiązanie, ten dostanie nagrodę punktową na NO 🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Z tymi instrukcjami (jeśli oczywiście chodzi o te papierowe) to różnie bywa w większości przypadków jest ona skrócona do minimum, a wszystkie podpowiedzi co do poszczególnych kroków instalacji/ustawień wyświetlana jest na ekranie tv. Ewentualnie można sobie pobrać takową ze strony producenta w PDFie.