Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim ,w innym temacie wspomniałeś, a ja w tym opiszę pokrótce swoje postępy w nauce z dnia dzisiejszego😊 Sterowałem smartfonem aplikacjami i wyszukiwarką w tv. Fajna funkcja i szybciej niż pilotem. Poznałem także bogatą paletę darmowych filmów dzięki dokładnemu przeczytaniu warunków inteligentnych usług. Wprawdzie za cenę totalnej inwigilacji w ramach nakreślonych przez właściciela marki, ale dla mnie to ewenement, że wszystko dopowiedziane czystą polszczyzną, bez błędów i nie jak w niektórych aplikacjach, gdzie dominuje język angielski bez przycisku tłumaczenia. Dla mnie to Francja, elegancja i tam jest właściwy adres do wszelkich kroków, które użytkownik może poczynić😊

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  to gratulacje za wytrwałość, wspomaganie się telefonem w obsłudze TV, to kolejny krok na drodze rozwoju, można nie zważając na wiek, być na bieżąco z nowymi technologiami, też daję radę, latek mi przybywa, umysł nadal sprawny i się uczy, nie gorzej niż młodzi w szkole 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , dzięki😀 Chciałbym mieć bystrzejszy umysł, ale po przejściu na emeryturę, los podmienił dysk twardy. Może uzbieram na robota i myśli będę przekazywał jemu?😊

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Jak chcesz robota to spok 😃

Mam w szafie kilka, kurz tylko łapią, bo akumulatory padły, jak takowe znajdę, to je uruchomię i jednego mogę ci podrzucić 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , byłbym zazdrosny o żonę😂 Kto wie, co za soft włożyłeś do niego. Dasz gwarancje, że nie musiałaby żona chodzić z przyklejonym krzesłem, albo taboretem ?🤣

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub krajana o takie coś posądzasz 🤣

Roboty grzeczne i tylko pomagają, ale jak mu pod deklem coś się poprzestawia, to zamiera i czeka na reset do fabrycznych ustawień, nie ucieknie w siną dal 🤣

Zresztą masz dobrego smartfona, to go utemperujesz, to nie sztuczna inteligencja ala SF 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , mnie by teraz odpowiadał SG A50...skromny jestem, ale wydajniejszy od tego. Zresztą z rodziny Samsunga. A50 w prezencie dostał zięciu. Ceny już spadły o połowę, to może jakieś zaskórniaki jeszcze wygospodaruje. Kto wie?😊

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Ja tam w X-komie w promocjach kupuję, sklep mam 2 kilometry od domu, więc kupuje w aplikacji i odbieram w sklepie, jak coś nie spasuje, to zmieniam na coś innego, 15 dni na zwrot jest 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , ja tam wolę stabilność, bo w tym zakresie, w jakim poznaję detale konfiguracji tv, nie jest pożądana wymiana co rusz😊

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Telefony na Android, są podobne w obsłudze 😉

Jak dokupisz iPhone, to już mix masz 😉

Ja tam lubię ciągłe zmiany i poznawanie nowości 😉