Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  to zrobiłeś olimpijski skok 🤣

Wierzyłem w ciebie, że sobie poradzisz 😀


@Anonim , zrobiłem mały kroczek i zainstalowałem aplikację TVP VOD, bo skoro opłacam abonament, to czemu mam nie korzystać? Wprawdzie troszkę wygodniej na laptopie, bo bez reklam, a tutaj przed uruchomieniem odcinka "Boso przez świat" - Wojtka Cejrowskiego na dzień dobry dwie reklamy. Zresztą jest to opisane. A powiedz mi, bo zaciekawiła mnie Twoja sugestia, że mam otwarte okno na świat, w tym na Windowsa 11. Przejdzie to? 

Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@bronzub  użyłem przenośni z tym Window(s) 11, wszak masz nowy TV, ja kupiłem w tamtym roku projektor i filmy na 2 metrowym ekranie oglądam, TV stary z pokoju na hol poszedł. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@Anonim , starego tv nie pozbywamy się. Dekoder zawsze można dokupić😀  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@Anonimnapisał(-a)

Masz Android TV to kup klawiaturę na BT I działaj 😄

Te lepsze mają takie kółko do śmigania po ekranie  coś jak myszka komputerowa 😁


@Anonim , odkryłem dzisiaj, że jest możliwość zainstalowania aplikacji z wirtualną klawiaturą Wi-Fi Keyboard, więc wg. objaśnień, zainstalowałem na Andku w smartfonie i w tv. Kilkukrotnie odtworzyłem poglądowy filmik i jutro znowu się może czymś zachwycę. Klawiatury jeszcze nie testowałem😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

A ja ostatnio Playera na donglu  do starego tv podłączyłem i mam netfluxa...podobno cwana bestia i klawikord można doń podłączyć.. I komputera do neta będę miał w salonie 🤣


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

@agat13 zapodaj słownik tych nazw 🙂 

i dopowiedz, że (czy) w salonie na TV?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@agat13napisał(-a)

A ja ostatnio Playera na donglu  do starego tv podłączyłem i mam netfluxa...podobno cwana bestia i klawikord można doń podłączyć.. I komputera do neta będę miał w salonie 🤣


@agat13 , musiałem zasięgnąć wiedzy technicznej, by coś z tego kumać. Połączyć XVI w technikę z nowinkami, to musisz być zapaleńcem. Ja dokonałem w latach 70-tych ub. stulecia połączenia mojego magnetofonu ZK 120T komunikacyjnym radiowęzłem piętro z parterem, by z koleżanką obgadać na prędkości jakiś temat, ale gdzie mi do Ciebie😂 Powoli odkrywam tajniki HbbTV, Chromecasta, czy Netflixa. Może też dojdę do podobnych tajników? Z tym tylko, że najpierw muszę troszkę poczytać, co z czym się je, a dopiero później z tych dobrodziejstw korzystać😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Konfiguracja tv android po Wi-Fi


@Misiek62napisał(-a)

@agat13 zapodaj słownik tych nazw 🙂 

i dopowiedz, że (czy) w salonie na TV?


@Misiek62 , w Wikipedii i na alibabaekspreśśś😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Niby co nieco sam rozkminiłem, ale skoro idziemy w pogaduchy... to zaczepiam @agat13 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Konfiguracja tv android po Wi-Fi

Gwoli wyjaśnienia, sam rzeczonego nazewnictwa nie wyprodukowałem.

Onegdaj zasłyszałem to przytaczam z lekką gwarą łomiankowskom🤣