Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13  kto na tym zyskuje wiadomo, klient płaci za usługi, operator powinien zagwarantować ich należyte rozliczanie, choć to też śliski temat, bo sporo usług jest od firm trzecich (powiązanych z Orange), one mogą też generować błędy w rozliczeniach, problem jest potem to odkręcić.

Dobrze że nie mam abonamentu komórkowego, FLEX ma to zablokowane i dopiero klient aktywuje usługi Premium.

Inna sprawa że jestem świadomym użytkownikiem i sprawdzam wszystko często, bo automat lubi psikusy robić i zdejmować ograniczenia, czy blokady usług Premium. mając prepaid jednak nie wygeneruję takich kwot.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Wchodząc na to forum z moim problemem miałem nadzieję że taka firma telekomunikacyjna jak Orange etatowo monitoruje nastroje szczególnie swoich klientów, by wymyślać nowe usługi i nie dać się wyślizgać z rynku przez konkurencję. Jeśli się mylę to była by to wielka ignorancja z ich strony.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22132
  • 181

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK


@SP50napisał(-a)

Wchodząc na to forum z moim problemem miałem nadzieję że taka firma telekomunikacyjna jak Orange etatowo monitoruje nastroje szczególnie swoich klientów, by wymyślać nowe usługi i nie dać się wyślizgać z rynku przez konkurencję. Jeśli się mylę to była by to wielka ignorancja z ich strony.


Nie widzę związku z tematem...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@agat13 ja się zgodzę. W przypadku klienta to dziwny błąd w wysokości opłaty abonamentowej. Definitywnie do korekty a nie durnej szablonowej odpowiedzi FLE. Tak ogólnie piszę. 

 

Bardziej mi chodzi o sam fakt takiej blokady. Ludzie mają niską świadomość takich kosztów jak napisał @IreneuszCD . Ile to akcji w stylu synek złapał telefon dobierał coś w grze i rachunek 800 zł). Dlatego moim zdaniem powinno być jak w przypadku limitu billahock czy 35 zł na usługi premium. Jak ktoś potrzebuje więcej nabić wtedy może łatwo go zmienić. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Po prostu łapię się każdej deski ratunku, szczególnie że od razu potraktowano mnie odmownie, być może ktoś raportuje do firmy opinie i pomysły ludzi aby rozwijać usługi i zauważa też problemy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Sprawdziłem regulamin tak na szybko i nic nie pisze o wyższych opłatach. Więc wyglada to na jakiś bład. 

W reklamacjach musisz powoływać się na Regulamin usługi... Dodatkowo nie odpuściłbym odszkodowania. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Przeczytałem ten regulamin kilka razy i również nie znalazłem nic co mogłoby wzbudzić podejrzenia że można tak podnieść opłatę abonamentu i to bez informowania użytkownika.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

Moi drodzy jest sukces.

Wczoraj dostałem krótki SMS w którym Orange przyznał się do błędu i poradzili

mi żebym bym opłacił sumę (normalną) 

i tyle. Jakie to słabe. Jak odrzucili pierwszą reklamację to dostałem email a nawet dwa z pismem w załączniku a tu nic. No chyba że jeszcze przyjdzie. Nie mogę opłacić przez apkę ani przez stronę bo tam nic się nie zmieniło i dalej wisi ta kosmiczna kwota. Coś na zasadzie nasza wina a ty dalej radź sobie sam.

W każdym razie chcę podziękować wszystkim którzy mi pomogli a szczególnie tym którzy zaangażowali się bezpośrednio w rozwikłanie tej zagadki.

Niedowiarkom chcę powiedzieć że zdarzają się na tym świecie rzeczy o których się fizjonomom nie śniło.

Temat do zamknięcia, pozdrawiam Paweł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22132
  • 181

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 

Jako jeden z niedowiarków czuję się wywołany do tablicy. Przede wszystkim przyjmij przeprosiny i wyrazy szczerej radości z powodu rozwiązania sprawy. Po wtóre moje niedowiarstwo jest trochę zawodowe, a Twój przypadek, sam przyznasz, dość wyjątkowy. Mam nadzieję że będziesz czasem odwiedzał NO.

😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13000
  • 53395
  • 620

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@j131  więcej wiary...😉