Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Piotrekk85Pierwszy regulamin:
§11 pkt. 3:
Orange  Polska  zastrzega  sobie  prawo  do  zmiany  niniejszego  Regulaminu  z  niżej  wskazanych ważnych przyczyn:
d) wprowadzenia  istotnych  zmian  w  funkcjonowaniu  Usługi,  w  tym  związanych  z  postępem
technicznym lub technologicznym, obejmujących zmiany w systemach Orange Polska.

A drugi:
X.Postanowienia końcowe
1.Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu, informując o tym fakcie przynajmniej w Serwisie Usługi Nawigacja Orange z min 14-dniowym wyprzedzeniem.

 


@Piotrekk85napisał(-a)

Ponadto klienci SOHO mają wszędzie podany mail bok.dla.firm@orange.pl - czy on jest planowany też do wyłączenia?

Obsługuję Klientów Indywidualnych, dlatego pozwól, że nie będę się wypowiadał o rynku SOHO.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Sandrusiazapewniam Cię, że jest więcej lokalizacji obsługujących czat.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10937
  • 64

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Na dzień dzisiejszy zmiana ze zlikwidowaniem adresu bok@orange.pl dotyczy Klientów Indywidualnych. Przy wysłaniu wiadomości na ten adres, zostaje odesłana informacja, że adres wkrótce zostanie wyłączony.

 

Klienci biznesowi mogą dalej korzystać ze swoich adresów i nie ma oficjalnej informacji o jakiejś zmianie w tym temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Zmiana regulaminu nie wynikająca z przepisów prawa daje prawo do rozwiązania umowy bez kary.

I tak podejrzewam, że Orange zrobi tak samo jak z likwidacją formularza kontaktowego. Po cichu, w okolicy świąt. A te kilku klientów co wywalczy zerwanie lojalki można wrzucić w koszty...

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1470
  • 13

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Pozwolę sobie na lekki offtopic w nawiązaniu do mojej wczorajszej myśli nt apelu o pozostawienie możliwości kontaktu z żywym 🙂 ludziem po drugiej stronie - chciałem tylko napisać, że jestem pod wrażeniem (pozytywnym) zarówno zaangażowania i profesjonalizmu kadry Orange, jak i czasu rozwiązania zgłoszonego wczoraj TELEFONICZNIE "zacięcia" 🙂
Swoją drogą chyba popsułem system ankietowy bo nie chce jej przyjąć z samymi maksymalnymi ocenami...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Panowie, w którym miejscu umowy jest mowa o adresie e-mail BOK-u ?

Jestem klientem indywidualnym, umowa z końca grudnia 2017 ...

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Nieprawda.

1. Szybkie połączenie z konsultantem poprzez aplikację mój Orange i dot. Obsługa/Usługa i Doładowania wyświetla wiadomość "Połączenie płatne zgodnie z cennikiem. Kontynuować? Rezygnuję/Połącz z Doradcą.

2. Nie działa "Zapamiętaj hasło" podczas logowania do mój Orange

Pozdrawiam wszystkich ale nie Orange 

Tadeusz W.29


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

 Też jestem zdziwiona, a nawet zniesmaczona, potraktowaniem swoich klientów przez Orange. Może i jest aplikacja, ale połączenie z infolinią swojego operatora powinno być bezpłatne.



 

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Kiedyś były połączenia za darmo z BOK, ale wirtualni operatorzy zmusili innych do cięcia kosztów, stąd teraz opłaty są, tak na marginesie u większości, więc nie miejsce na zdziwienie czy zniesmaczenie.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


@7_7_7_napisał(-a)

Panowie, w którym miejscu umowy jest mowa o adresie e-mail BOK-u ?

Jestem klientem indywidualnym, umowa z końca grudnia 2017 ...


@7_7_7_ , ja też się mocno dziwię, że w najnowszej umowie mam w paragrafie zmiany umowy takie zdanie:"Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo listę kanałów, poprzez które umożliwiamy zmianę Umowy, ze wskazaniem konkretnych adresów poczty elektronicznej, numerów telefonów, itp."

Ktoś kogoś robi w bambuko. A żeby było śmieszniej, nocne 510100100 jest na ćwierć gwizdka, o czym informuje lektor i za wiele z żywą istotą nie pogadasz. To wczorajsza próba kontaktu mnie tak oświeciła.