Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Taki zapis jest w niektórych regulaminach ogólnych. W regulaminach szczegółowych, także z sezonu komercyjnego od sierpnia 2018, nie ma tego.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Piotrekk85podasz, proszę jakiś konkretny przykład?
Ciężko mi rozmawiać o szczegółach "na sucho".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/13027/b545131b-b6d2-4324-b4f4-90d913cb5d95.pdf

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/13264/e8ed3afd-32f7-4c06-9854-39ee77af3000.pdf

To są modyfikowane regulaminy w tym roku. Jest tam podany email.

Ponadto klienci SOHO mają wszędzie podany mail bok.dla.firm@orange.pl - czy on jest planowany też do wyłączenia?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

I tak wydaje mi się, że w okolicy świat maila już nie będzie 😞 jak zlikwidowano formularz kontaktowy na mój Orange. Choć o ile prawdziwe są relacje klientów na forach niektórzy wywalczyli zerwanie lojalki bez kary. Ale znając życie to mniejszy koszt niż utrzymanie maila.

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Z tego co wiem bok.dla.firm@orange.com też będzie wygaszony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

To jeszcze pytanie: co znaczy wygaszony? Błękitna linia wygaszona jest dobrych kilka lat a działa 😉

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

To samo co z bok@orange.pl,=  nie będzie.

Cały ruch przejmie czat gdzie będzie np możliwość wysłania załącznika od klienta do zgłoszenia/reklamacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Ale czat w odróżnieniu od maila nie jest całą dobę.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Czat jest super rozwiązaniem, bo często od ręki załatwiają sprawę, jednakże powinien być cało dobowy i więcej doradców na nim, ale może to się zmieni mam nadzieję. Obecnie czat obsługuje agencja w Szczecinie w biurowcu dlatego godziny pracy są ograniczone. Orange powinien stworzyć dział czata w tym samym call co infolinia całodobowa pracuje.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Tak jak jestem zadowolony ze świadczonej usługi przez Orange i niniejszego forum 🙂 to niestety ich kanały kontaktu - Messenger Orange i chat - nie działają jak należy - za pierwszym razem system automatycznego wciskania paneli zamówił mi niepotrzebną wizytę technika, która oczywiście nie doszła do skutku (bo nie o to mi chodziło - ot system sam ją sobie wygenerował), za drugim i trzecim razem nikt nie pofatygował się aby odpisać na, w sumie proste już teraz, pytania nowego klienta firmy (zawsze mogę wysłać do Orange'owego audytu wewnętrznego zrzut ekranu z tymi "konwersacjami" zakończone optymistycznym "Dziękujemy za wiadomość, odezwiemy się wkrótce" - ostatni taki wpis mam z 25 września. Dziś jest 07 października... i cisza 😞
Dlatego też wolałbym aby pozostał kontakt z żywą istotą po drugiej stronie (chociaż też nie uśmiecha mi się płacić za parę minut przedzierania się przez automaty) 🙂