Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - Smartbox Wi-Fi 6


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

I z przytupem przyszła pora na kolejną odsłonę AMA. 😋

Tym razem będziecie mieli okazję przepytać osoby odpowiadające za nasze najnowsze urządzenie - Smartbox Wi-Fi 6.

AMA - Smartbox Wi-Fi 6 odbędzie się w środę 27 kwietnia w godzinach 14:00 - 17:00.

 

Zapraszamy wszystkich fanów i zwykłych użytkowników sprzętu sieciowego do udziału w tym wydarzeniu! 😊

 

svb1.jpg

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał objaśniający arkana tego naszego forumowego wydarzenia.

 

W skrócie: to spotkanie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia

 

 

Gdyby ktoś nie był w stanie w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy! 💓

15 ODPOW. 15

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

@Wiktor  widzę że Zespół NO nie odpuszcza i idzie "za ciosem" 👍 AMA za AMĄ tydzień po tygodniu, dla mnie 👌 tym bardziej że wydarzenie na temat najnowszego urządzenia "ze stajni" Orange - super tak trzymać 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

Dla mnie ten sprzęt zostaje tylko w teorii, bo pewnie nigdy nie będę miał z nim do czynienia. Więc poczytam sobie informacje z AMA.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

Jestem zaskoczony, ale miło. Ilość AMA na mertc  kwadratowy forum  zdecydowanie wzrosła i super...

Moje klimaty  więc już pytania szykuję 

Świetny pomysł Zespole 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

Gdzie się człowiek nie obróci tam AMA 🤷‍♂️

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

Pierwsze pytanie, dlaczego dekodery "piszczą" i mam nadzieję, że posiadacze zwrócą na to uwagę. 🥸😎

Anonim

Nie dotyczy

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

Dekodery i Routery piszczą, bo licha sekcja zasilania, po kosztach to robione 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

I już mamy AMA. Pytanie-odpowiedź 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

AMA - Smartbox Wi-Fi 6

To zgłaszamy do poprawki + za bardzo się grzeją🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

AMA - Smartbox Wi-Fi 6


@Ronnapisał(-a)

Pierwsze pytanie, dlaczego dekodery "piszczą" i mam nadzieję, że posiadacze zwrócą na to uwagę. 🥸😎


To jest chyba wina dekoderów i modemów, a nie Smartboxa Wi-Fi 6 którego to będzie dotyczyć AMA 🤔