Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - sklep orange.pl


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

AMA - sklep orange.pl

Nadchodzi poświąteczny czas odpoczynku od placków, 😉 a wraz z nim kolejna odsłona AMA, w trakcie której będziecie mogli zadawać pytania i przekazywać propozycje naszym ekspertom od procesu zakupowego, dostępności oferty i sprzętu na naszym portalu orange.pl 📄👀

 

AMA - sklep orange.pl odbędzie się w czwartek 21 kwietnia w godzinach 14:00 - 17:00

 

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału 😊

 

AMA sklep orange.pl.png

 

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał objaśniający arkana tego naszego forumowego wydarzenia.

 

W skrócie: to spotkanie on-line, podczas którego można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i bezpośrednio od nich otrzymać odpowiedzi. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia

 

 

Gdyby ktoś nie był w stanie w trakcie AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

W wolnej chwili tutaj możecie prześledzić wcześniejsze sesje.

 

Zapraszamy! 💓

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

AMA - sklep orange.pl

Bardzo fajne wydarzenie się szykuje. Już na dzień dobry od razu nasuwają się pytania na AMA. Trzeba zestaw przygotować 👍 🤗


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

AMA - sklep orange.pl

Już jeden z Ekspertów zapoznaje się z forum

slav72_0-1650443933420.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

AMA - sklep orange.pl

@slav72 w pasku na dole strony wszystkich aktywnych nie wyśledzisz. Lepiej sprawdzać na stronie:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/usersonlinepage/page/1


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

AMA - sklep orange.pl

@ketrasaArtur  ja ich nie "śledzę" 😁😉, zauważyłem "gościa" @Łukasz_SklepWWW  na pasku to wstawiłem.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

AMA - sklep orange.pl

Jedna ważna uwaga 🙂 ... przede wszystkim zależy nam na pytaniach i pomysłach w zakresie funkcji sklepu :). Co do sugestii odnośnie cen i dostępności ciężko będzie mi się odnieść ale sam procesu wyboru, nawigacji, informacji o produkcie, tego co przeszkadza lub co też jest Waszym zdaniem fajne to jak najbardziej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

AMA - sklep orange.pl

Ważna podpowiedź i sugestia @Remi. Podejrzewam, że i tak będzie można spodziewać się pytan typu kiedy będzie dostępny dany sprzęt😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

AMA - sklep orange.pl


@ketrasaArturnapisał(-a)

Ważna podpowiedź i sugestia @Remi. Podejrzewam, że i tak będzie można spodziewać się pytan typu kiedy będzie dostępny danyvsodzęt 😊


Myślę, że danyvsodzęt nie będzie nigdy dostępny. Chociaż kto wie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

AMA - sklep orange.pl

@j131 chyba już mam za grube paluchy do pisania na smartfonie, do tego jeszcze dziwaczne podpowiedzi na telefonie i wychodzi fatamorgana 😁


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

AMA - sklep orange.pl

Patrzcie w szczególności z punktu widzenia korzystania ze sklepu poprzez ekran telefonu bo pewnie duża część z Wasz zauważyła, że w aplikacji Mój Orange jest część wspólna z stroną www :). Nie wszystko ale część tak 🙂