Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystko o AMA :)

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 790
  • 3198
  • 8

AMA (Ask Me Anything) to sesja pytań do ekspertów Orange z wybranej dziedziny.
Wy zadajecie pytania – eksperci na bieżąco na nie odpowiadają 🙂
Wydarzenie trwa zwykle 3 godziny i organizowane jest na forum raz lub dwa razy w miesiącu.
AMA powstała po to, aby przybliżyć nam Wasz punkt widzenia i skonfrontować go z naszym Szczęśliwy mężczyzna
A wszystko po to, żeby lepiej rozumieć Wasze potrzeby i móc wyjaśnić wszystkie „niejasności”.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy ekspertów, którzy w Orange odpowiadają za dany temat i doskonale go znają. To niecodzienna okazja na odpowiedzi z pierwszej ręki Emotikon: Szczęśliwy

Z istotnych rzeczy:

• żeby zadawać pytania trzeba zalogować się do Nasz Orange, jeżeli nie masz jeszcze konta najpierw zarejestruj się wybierając opcję Dołącz do nas  >> prawy górny róg strony
  • pytania należy zadawać w specjalnych kategoriach udostępnianych tuż przed wydarzeniem - najłatwiej trafić w odpowiednie miejsce klikając przycisk "Zadaj pytanie" na banerze w trakcie AMA; do właściwej kategorii dotrzesz też z menu głównego  >> lewy górny róg strony  >> Menu >> AMA >> bieżący temat
  • jeżeli nie możecie być na forum w trakcie AMA, a chcielibyście zadać swoje pytania, możecie przesłać je wcześniej do kogoś z Zespołu Nasz Orange – opublikujemy je w trakcie sesji
  • o terminie i temacie AMA informujemy na forum (baner) i w mediach społecznościowych

A dla „wzrokowców” i „obrazkowców” 😉  infografika przybliżająca sesję AMA

Orange infografiki (AMA).jpg

Czekamy na Was na kolejnej AMA 🙂

Zespół Nasz Orange

15 ODPOW. 15
Highlighted

Poziom 29, Specjalista
  • 5779
  • 8618
  • 66

@Aśka_M  postarała się nawet przedszkolaki to zrozumieją 🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Ja to rozumiałem duuużo wcześniej! Emotikon: Mrugający Podstawowe wyrazy: "mama", "am" utrwaliły się bobaskowi @Konto usunięte najszybciej Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 8461
  • 13289
  • 245

Już pojawiają się pytania w sprawie AMA. Ciekawe, jaki następny temat pojawi się na NO 😉

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 852
  • 3104
  • 48

Kolejny temat na AMIE będzie ciekawy w mojej opinii, ale na razie tyle mogę tylko napisać 😉 Tym niemniej sama sesja pytań już niebawem.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 8461
  • 13289
  • 245

@Rafał rozpalasz ciekawość i zaraz będziesz zarzucony pytaniami co za temat na AMA 😉

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 5
  • 5
  • 0

Czy w ramach AMA zademonstrujecie sposób rejestracji konta?

W zeszłym tygodniu przy rejestracji swojego numeru konta z mailem, otrzymałem dostęp do numeru całkowicie innej osoby. 

[Usunięcie konta które miało zakończyć się w niedzielę nadal jest aktywne, więc anulowałem zgłoszenie, konsultant doradza że zamknięcie konta może trwać nawet 10dni zamiast tego co widać w systemie. 

Przez cały ten okres mam dostęp do poufnych danych bilingów itp itd (pełna funkcjonalność konta mój orange dla innej osoby) 
Niestety ale obawiam się o bezpieczeństwo swoich danych jeżeli taki jest sposób postępowania w orange w przypadku naruszenia tajemnicy danych. 

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 29343
  • 21384
  • 1268

Tutaj na infolinii trzeba zgłosić tzw incydent bezpieczeństwa. Usunięcie konta może wcale nie rozwiązać problemu. Sugerowałbym ponowny kontakt z infolinią lub czatem.
Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 5
  • 5
  • 0

Zgłaszałem to już 3 razy. Za kazdym razem jedyne co to można usunąc konto i czekać... a przez ten czas korzystać z dobrodziejstw ujawnienia danych osobowych innej osoby. 

proszę wybaczyć ale zgłosiłem to już kilka razy, zero natychmiastowej reakcji - a gdybym dane ujawnił to orange miałoby naprawdę ciepło jakby tamta osoba się dowiedziała. 

Piszesz jakby to była normalna sprawa... 

wybacz ale nie chcę aby moje dane ktoś poznać, moje usługi, moje bilingi, a tym bardziej brał dodatkowe usługi na moje konto bo mam teraz taką możliwość. 

Chyba orange mocno nawala pod względem ochrony danych osobowych w tym reagowania jak już się dowie że do takiego wycieku / błędu u nich dosżło. 

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 29343
  • 21384
  • 1268

Czy na pewno zgłoszenie było jak incydent bezpieczeństwa?

Ja bym napisał do inspektora ochrony danych w Orange na inspektorochronydanych@orange.com