Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Również moje podziękowania dla ekspertów AMA za wszystkie informacje i odpowiedzi, dla Zespołu NO za zorganizowanie wydarzenia oraz moje osobne podziękowania dla @Kinga za zadanie pytań w moim imieniu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

@slav72  ja "zadanie przekazania moich pytań powierzyłem" Wiktorowi... więc też Mu publicznie podziękuję.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

A ja mam nadzieję że zacznę mieć świadomość kiedy jest dany dzień w tygodniu... 

W każdym razie, dodałem swoje pytania po czasie, to co mnie zainteresowało. Być może dostaną odpowiedzi. 🙂


Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA!

Jeśli brakuje odpowiedzi na któreś pytanie lub jest niepełna / niejasna, napisz proszę tutaj i postaramy się uzupełnić, jeśli znamy odpowiedź. Odpisywaliśmy równolegle w kilka osób i mogło nam coś umknąć. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA!

@Jacek_GREEN na tym AMA padło dosyć sporo pytań, ale też mogło wynikać z dużo szerszego zakresu niż dotychczasowe AMA. Tu praktycznie zakres działania na całej firmie, co widać również w odpowiedziach, że odpowiedzi były nie tylko do samego re, ale znacznie wykraczające poza zakres.

Dzięki jeszcze raz za tak obszerne odpowiedzi 👍


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

My też bardzo się cieszymy, że ta AMA zaowocowała tak licznymi i ciekawymi pytaniami i tyluż odpowiedziami... No i że Wam się podobało. 😍


Oto lista trzech pytań wskazanych przez ekspertów, których autorzy zostaną nagrodzeni odznaką. 😊 Z zaznaczeniem - co kazali przekazać i podkreślić eksperci - że wszyscy mieli więcej ciekawych pytań, ale te szczególnie ich zaktywizowały. 😜

  1. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Green-R%C9%98/Wciskanie-smartfon%C3%B3w-a-podej%C5%9Bcie-eko/m-...
  2. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Green-R%C9%98/neutralno%C5%9B%C4%87-energetyczna/m-p/314654#M51
  3. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Green-R%C9%98/Ekologia-w-Orange/m-p/314603#U314603

 

@endo, @agat13, @ketrasaArtur - wielkie gratulacje! 😃 Już niebawem w Waszych profilach pojawi się odznaka.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Gratuluję @endo @agat13 wyróżnienia i odznaki.

Dziękuję @Wiktor 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Bardzo dziękuję za wyróżnienie i gratulacje dla chłopaków @endo  i @ketrasaArtur 

AMA naprawdę dynamiczne. Jest co studiować i temat naprawdę istotny dla nas wszystkich...


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

@tolek napisał(-a)

A ja mam nadzieję że zacznę mieć świadomość kiedy jest dany dzień w tygodniu... 

W każdym razie, dodałem swoje pytania po czasie, to co mnie zainteresowało. Być może dostaną odpowiedzi. 🙂


@tolek, w drodze wyjątku 😊 na twoje pytania nasi eksperci też udzielą odpowiedzi. Wkrótce pojawią się na forum.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Gratulacje dla odznaczonych @agat13  @ketrasaArtur  @endo  👏👏👏