Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

馃尦馃尫馃尶 Dzi臋kujemy za udzia艂 w AMA - Orange Green R蓸!

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 999
  • 5736
  • 71

Bardzo dzi臋kujemy za uczestnictwo w AMA oraz liczne pytania, kt贸re tylko potwierdzaj膮 , 偶e temat ekologii jest bardzo wa偶ny! 馃挭

Wielkie podzi臋kowania dla naszych ekspert贸w: @Asia_GREEN, @Marysia_GREEN@Jacek_GREEN, @Benjamin_GREEN  za po艣wi臋cony czas oraz wyczerpuj膮ce odpowiedzi 馃槉

Mamy do Was tradycyjn膮 pro艣b臋 o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pyta艅, kt贸rych autorzy otrzymaj膮 specjaln膮 odznak臋:

odznaka_AMA_re.png

Wszystkich, kt贸rzy nie mieli okazji uczestniczy膰 w sesji pyta艅 gor膮co zach臋camy do zapoznania si臋 z ca艂o艣ci膮 AMA w tej kategorii!

Pozdrawiamy,

Zesp贸艂 Nasz Orange

23 ODPOW. 23

Poziom 38, Guru ***
  • 14635
  • 35670
  • 552

Serdeczne podzi臋kowania ekspertom: @Jacek_GREEN @Asia_GREEN @Marysia_GREEN  @Benjamin_GREEN za udzielenie tylu odpowiedzi na nasze najtrudniejsze pytania.

Zespo艂owi NO wielki szacun za takie wspania艂e przygotowanie kolejnego AMA.

Poziom 37, Guru **
  • 8063
  • 26173
  • 348

馃尦馃尫馃尶 Dzi臋kujemy za udzia艂 w AMA!

Dzi臋kuj臋 Ekspertom. Wida膰,  偶e tematyka Eko jest Wam bliska. D艂ugie i wyczerpuj膮ce temat wypowiedzi ( i te kr贸tsze tez) czytalo si臋 z przyjemno艣ci膮 

Uk艂ony dla Zespo艂u za temat i organizacj臋 

Poziom 36, Guru *
  • 4944
  • 13556
  • 168

馃尦馃尫馃尶 Dzi臋kujemy za udzia艂 w AMA!

Szkoda, 偶e pytanie nie doczeka艂o si臋 odpowiedzi 馃槥

Na gruncie regulamin贸w zada艂em kilka pyta艅 dodatkowych... odpowiedzi jako艣 pomija艂y cytat z nich wyj臋ty... wi臋c te偶 nie mam pewno艣ci czy on obowi膮zuje - "pochodzenie" telefonu jako zakupionego na terenie RP. P贸jd臋 dalej, skoro weryfikowane ma by膰 tylko czy telefon nie jest w bazie zg艂oszonych jako skradzione, to pozostaje ryzyko - po stronie Orange - 偶e odkupi telefon z kradzie偶y... bo "sprzeda偶" mo偶e nast膮pi膰 zaraz po nielegalnym wej艣ciu w posiadanie...

Uzupe艂nienie: 

Odpowied藕 w temacie https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Green-R%C9%98/Odkup-urz%C4%85dze%C5%84-zakupionych-poza-terenem... - jest w sprzeczno艣ci z zapisem w regulaminie/ach - wskaza艂em i偶 ze strony programu mo偶na dotrze膰 do podobnych, ale jednak r贸偶nych regulamin贸w.

Ekspert AMA
  • 114
  • 599
  • 110

Bardzo wszystkim dzi臋kujemy za udzia艂 i ciekawe pytania!

Jeszcze "walcz臋" z tymi, kt贸re bez odpowiedzi, 偶eby na wszystkie co艣 odpowiedzie膰 馃槈 

Za coraz kr贸tsze odpowiedzi przepraszam, ale na pocz膮tku si臋 bardziej rozkr臋ci艂em, a potem si臋 zorientowa艂em jaka kolejka jeszcze 馃槈

Poziom 20, Pasjonat
  • 185
  • 592
  • 4

Owocne spotkanie. Mo偶na jeszcze bardziej pozna膰 Orange od kuchni. Fajnie ze si臋 dzielicie wiedza i chcecie by膰 bardziej EKO!

Poziom 36, Guru *
  • 4944
  • 13556
  • 168

@Jacek_GREENnapisa艂(-a)

Bardzo wszystkim dzi臋kujemy za udzia艂 i ciekawe pytania!

Jeszcze "walcz臋" z tymi, kt贸re bez odpowiedzi, 偶eby na wszystkie co艣 odpowiedzie膰 馃槈 

Za coraz kr贸tsze odpowiedzi przepraszam, ale na pocz膮tku si臋 bardziej rozkr臋ci艂em, a potem si臋 zorientowa艂em jaka kolejka jeszcze 馃槈

wygl膮da na to, ze po艣pieszy艂em si臋 z komentarzem do zadanego w moim imieniu pytania... i偶 nie odczeka艂o si臋 odpowiedzi... ale w drugiej cz臋艣ci mojego posta wskazuj臋 zaskakuj膮c膮 dla mnie odpowied藕 na inne pytanie.

Poziom 38, Guru ***
  • 14635
  • 35670
  • 552

@Jacek_GREEN my tak zawsze ka偶dego eksperta doceniamy 馃榿 Przy naszych pytaniach czas na AMA bardzo szybko p艂ynie. Teraz trzeba zastosowa膰 ekologiczne ch艂odzenie dla rozgrzanych do czerwono艣ci maszyn od ruchy na AMA  馃槡 馃ぃ

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 999
  • 5736
  • 71

@Misiek62

tradycyjnie ka偶de pytanie doczeka si臋 swojej odpowiedzi maksymalnie w ci膮gu kilku dni, przepraszam wylecia艂o mi to z g艂owy 馃槥 Nie zostawiamy nie odpowiedzianych pyta艅 samopas, zreszt膮 @Jacek_GREEN  nadal na nie odpowiada馃挭

Poziom 36, Guru *
  • 4944
  • 13556
  • 168

@Rafa艂  wiesz, ledwo mog艂em zasi膮艣膰 do kompa, odpali艂em NO i czytam... posty gdzie o mnie wspomniano (cho膰by wskazuj膮c, 偶e pytanie pochodzi ode mnie) ... i skoro trafi艂em na taki bez odpowiedzi, to skomentowa艂em 馃槃