Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w AMA oraz liczne pytania, które tylko potwierdzają , że temat ekologii jest bardzo ważny! 💪

 

Wielkie podziękowania dla naszych ekspertów: @Asia_GREEN, @Marysia_GREEN@Jacek_GREEN, @Benjamin_GREEN  za poświęcony czas oraz wyczerpujące odpowiedzi 😊

Mamy do Was tradycyjną prośbę o wskazanie 3 najciekawszych Waszym zdaniem pytań, których autorzy otrzymają specjalną odznakę:

odznaka_AMA_re.png

 

Wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w sesji pytań gorąco zachęcamy do zapoznania się z całością AMA w tej kategorii!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Nasz Orange

 

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Serdeczne podziękowania ekspertom: @Jacek_GREEN @Asia_GREEN @Marysia_GREEN  @Benjamin_GREEN za udzielenie tylu odpowiedzi na nasze najtrudniejsze pytania.

Zespołowi NO wielki szacun za takie wspaniałe przygotowanie kolejnego AMA.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuję Ekspertom. Widać,  że tematyka Eko jest Wam bliska. Długie i wyczerpujące temat wypowiedzi ( i te krótsze tez) czytalo się z przyjemnością 

Ukłony dla Zespołu za temat i organizację 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA!

Szkoda, że pytanie nie doczekało się odpowiedzi 😞

Na gruncie regulaminów zadałem kilka pytań dodatkowych... odpowiedzi jakoś pomijały cytat z nich wyjęty... więc też nie mam pewności czy on obowiązuje - "pochodzenie" telefonu jako zakupionego na terenie RP. Pójdę dalej, skoro weryfikowane ma być tylko czy telefon nie jest w bazie zgłoszonych jako skradzione, to pozostaje ryzyko - po stronie Orange - że odkupi telefon z kradzieży... bo "sprzedaż" może nastąpić zaraz po nielegalnym wejściu w posiadanie...

 

Uzupełnienie: 

Odpowiedź w temacie https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Green-R%C9%98/Odkup-urz%C4%85dze%C5%84-zakupionych-poza-terenem... - jest w sprzeczności z zapisem w regulaminie/ach - wskazałem iż ze strony programu można dotrzeć do podobnych, ale jednak różnych regulaminów.

 

________________
* Przeniesione z tematu Regulaminy programu Re – moderator Kinga


Ekspert AMA
  • 154
  • 771
  • 148

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział i ciekawe pytania!

Jeszcze "walczę" z tymi, które bez odpowiedzi, żeby na wszystkie coś odpowiedzieć 😉 

Za coraz krótsze odpowiedzi przepraszam, ale na początku się bardziej rozkręciłem, a potem się zorientowałem jaka kolejka jeszcze 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

Owocne spotkanie. Można jeszcze bardziej poznać Orange od kuchni. Fajnie ze się dzielicie wiedza i chcecie być bardziej EKO!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!


@Jacek_GREENnapisał(-a)

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział i ciekawe pytania!

Jeszcze "walczę" z tymi, które bez odpowiedzi, żeby na wszystkie coś odpowiedzieć 😉 

Za coraz krótsze odpowiedzi przepraszam, ale na początku się bardziej rozkręciłem, a potem się zorientowałem jaka kolejka jeszcze 😉


wygląda na to, ze pośpieszyłem się z komentarzem do zadanego w moim imieniu pytania... iż nie odczekało się odpowiedzi... ale w drugiej części mojego posta wskazuję zaskakującą dla mnie odpowiedź na inne pytanie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

@Jacek_GREEN my tak zawsze każdego eksperta doceniamy 😁 Przy naszych pytaniach czas na AMA bardzo szybko płynie. Teraz trzeba zastosować ekologiczne chłodzenie dla rozgrzanych do czerwoności maszyn od ruchy na AMA  😚 🤣


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

@Misiek62

tradycyjnie każde pytanie doczeka się swojej odpowiedzi maksymalnie w ciągu kilku dni, przepraszam wyleciało mi to z głowy 😞 Nie zostawiamy nie odpowiedzianych pytań samopas, zresztą @Jacek_GREEN  nadal na nie odpowiada💪


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🌳🌷🌿 Dziękujemy za udział w AMA - Orange Green Rɘ!

@Rafał  wiesz, ledwo mogłem zasiąść do kompa, odpaliłem NO i czytam... posty gdzie o mnie wspomniano (choćby wskazując, że pytanie pochodzi ode mnie) ... i skoro trafiłem na taki bez odpowiedzi, to skomentowałem 😄