Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Zatrzymane chwile

Zwiększamy tempo, czy będzie 25k do końca roku ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17873
  • 186

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

Ponoć lada dzień wróci wiosna, a nawet lato. Zmiany jednak nie tylko w naszej pogodzie majowej, ale również w zespole Nasz Orange. Wiecznie pogodna @Natalia postanowiła poszukać nowych wyzwań poza Orange. Serdeczne dzięki Natalia za Twój optymizm, nieocenioną pomoc i organizację I Zlotu Społeczności. Będzie nam Cię brakować i mamy nadzieję, że będziesz nas czasami odwiedzać nawet jako nie-pracownik 🙂

 

Choć Natalii często na NO nie spotykaliście, to ogromna część pracy „za kulisami” należała właśnie do niej i także dzięki niej NO to miejsce wygląda i działa tak, a nie inaczej. @Artur przejmie część obowiązków Natalii, więc będzie go nieco mniej w dyskusjach, ale ja, Mikołaj i Wiktor jesteśmy do Waszej dyspozycji i będziemy udzielać się zawsze, gdy to potrzebne, a nawet więcej 😉


Tym bardziej żałuję, że nie mogłem być na zlocie i na żywo poznać Natalii 😞

 

 @Natalia  ... powodzenia w nowym miejscu pracy.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

Ponoć lada dzień wróci wiosna, a nawet lato. Zmiany jednak nie tylko w naszej pogodzie majowej, ale również w zespole Nasz Orange. Wiecznie pogodna @Natalia postanowiła poszukać nowych wyzwań poza Orange. Serdeczne dzięki Natalia za Twój optymizm, nieocenioną pomoc i organizację I Zlotu Społeczności. Będzie nam Cię brakować i mamy nadzieję, że będziesz nas czasami odwiedzać nawet jako nie-pracownik 🙂

 

Choć Natalii często na NO nie spotykaliście, to ogromna część pracy „za kulisami” należała właśnie do niej i także dzięki niej NO to miejsce wygląda i działa tak, a nie inaczej. @Artur przejmie część obowiązków Natalii, więc będzie go nieco mniej w dyskusjach, ale ja, Mikołaj i Wiktor jesteśmy do Waszej dyspozycji i będziemy udzielać się zawsze, gdy to potrzebne, a nawet więcej 😉


@Natalia, ogromne podziękowania. To przyjemność współpracować z takimi profesjonalistami. Wpadaj do nas czasem i zobacz jak się rozwijamy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Bez @Natalia świat Nasz Orange nie jest już taki fajny 🙂 Ech...szkoda, ale zaglądaj do Nas 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Czy ktoś to przeoczył, czy ja jestem już ślepy?

11111.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Zatrzymane chwile

Trzeba czuwać 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1108
  • 7823
  • 80

Zatrzymane chwile

@Anonim czujny jak zawsze 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Rafał napisał(-a):

@burebusek czujny jak zawsze 🙂  


@Rafał, zaskoczony tak bardzo byłem, że najpierw zrobiłem wycinek, a dopiero po tym, zalogowałem się na NO Emotikon: Szczęśliwy Fakt, ucieszyłem się, że to ja ustrzeliłem, bo @Anonim jest czujniejszy. Miałem powyłączane wcześniej wszystko z powodu burzy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17873
  • 186

Zatrzymane chwile

@Anonim im cieplej tym ryzyko burz większe...
▬▬▬
►Edit: powyższe zdanie odnosi się do wątku przeniesionego do «Pogaduch» - Moderator Wiktor◄

 

a co do liczników dawno nic nie wklejałem to chociaż 22700 postów odnotuję, w końcu kolejna pełna setka.

 

227.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Fajnie wygląda 3xdrugie miejsce...Przechwytywanie.PNG