Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57 https://www.orange.pl/pakiety/love jest napisane "bez limitu"


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@agat13-> klik "Zobacz szczegóły" -> klik "bez limitu" i pokazuje się:

"Rozmowy stacjonarne krajowe i międzynarodowe do UE, USA i Kanady"


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57Tu masz rację, ale gdzieś spotkałem taki "Plan Rozmowy bez limitu" i tam były połączenia krajowe stacjonarne i komórkowe, międzynarodowe stacjonarne i komórkowe dla strefy 1 i dla USA/Canady (tam komórki są stacjonarne) za jakieś 60 zł


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@agat13"Tu masz rację, ale gdzieś spotkałem taki 'Plan Rozmowy bez limitu'".

Tak, telefonia analogowa (mnie jest wszystko jedno), ale nie w pakiecie Love VoIP.

Kręcimy się w kółko.

Orange nie ma takiego pakietu, jakiego szukam, a operator kablowy nie oferuje telefonii (i internetu) pod moim adresem.

Czyli pat.

Myślę że wątek można uznać za zakończony (?)

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)


@curbic57napisał(-a)

@PARANOJA"po co chcesz telefon analogowy i orange love (tu juz jest voip)?
wybierasz jedno albo drugie."

Nie chcę, chcę mieć nielimitowane rozmowy z telefonu stacjonarnego na komórki w Polsce, a tego w orange love nie ma.


Pokaż szczegóły
 

To wybierz telefon analogowy 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA"To wybierz telefon analogowy"

Tego się spodziewałem. Szkoda, że pakiety Love nie mają opcji nielimmitowanych rozmów z telefonu stacjonarnego na komórki. Ale domyślam się jakie argumenty stoją za taką polityką cenową.

 

Przy okazji:

1. Jak można do strony https://www.orange.pl/view/telefon-domowy#telefon-domowy dotrzeć z poziomu orange.pl?

2. Gdzie / jak z poziomu orange.pl można dotrzeć do oferty na minuty do numerów komórkowych w Polsce, jako rozszerzenie pakietów telefonii stacjonarnej w pakietach Love?

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/... 

Tu masz cennik, 4a strona 2a tabelka

Masz tam 3 pakiety minut

 

Mozesz jeszcze wybrac ftth z telefonem domowym voip za 79zl

Tu masz no limit stacjo w pl i ue oraz komorki w pl


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57no niestety, zgłaszałem taki pomysł, ale najwidoczniej nie byłem wystarczająco przekonywujący.

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Plan-taryfowy-bez-limitu-na-kom%C3%B3rki-ze-stacjonarnego/idi...

@Wszyscy piszący że jest jakiś plan obejmujący darmowe połączenia z VoIP na komórki krajowe: byłoby miło gdyby jakieś wiarygodne źródło zostało przywołane.

 

@curbic57te pakiety o które pytasz można włączyć wyłącznie poprzez infolinię. Konsultant tylko zleca ich włączenie, na aktywację trzeba poczekać max kilka dni (nie jest to natychmiastowa aktywacja). Pakiet jest za to automatycznie odnawiany w kolejnych okresach rozliczeniowych. Jeśli chce się wyłączyć lub zmienić to trzeba zlecić to znowu przez infolinię z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, przed zakończeniem okresu rozliczeniowego. Tak przynajmniej powiedzieli mi na czacie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJADziękuję za link, ale ponawiam pytanie:

Jak z poziomu orange.pl dotrzeć do w/w cenników i ofert? (nie przez wyszkiwanie w Google - to zrobiłem sam).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@j131Dziękuję za link.

Ciekawy wątek i dyskusja 🙄. Mam wrażenie że wielu klientów jest zafascynowanych możliwościami przełączania, dołączania, uruchamiania, blokowania, aktywowania, deaktywowanie niezliczonych opcji. 😉

 

Wczoraj rozmawiałem z doradcą UPC (niestety u mnie usługi telefoniczne i internet nie są dostępne).

Do wybranego pakietu TV i internetu można dokupić pakiet telefonii stacjonarnej (VoIP).

Jeden pakiet.

Bez limitu rozmów do numerów stacjonarnych i komórkowych w Polsce oraz stacjonarnych w Unii.

Za 10 zł miesięcznie.

Bez opcji, wariantów, pakietów minut itp itd.

Bez angażowania Infolinii.

Prosto, łatwo, przejrzyście.

 

Można? Można 😁