Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)


@curbic57napisał(-a)

@j131Dziękuję za link.

Ciekawy wątek i dyskusja 🙄. Mam wrażenie że wielu klientów jest zafascynowanych możliwościami przełączania, dołączania, uruchamiania, blokowania, aktywowania, deaktywowanie niezliczonych opcji. 😉

 

Wczoraj rozmawiałem z doradcą UPC (niestety u mnie usługi telefoniczne i internet nie są dostępne).

Do wybranego pakietu TV i internetu można dokupić pakiet telefonii stacjonarnej (VoIP).

Jeden pakiet.

Bez limitu rozmów do numerów stacjonarnych i komórkowych w Polsce oraz stacjonarnych w Unii.

Za 10 zł miesięcznie.

Bez opcji, wariantów, pakietów minut itp itd.

Bez angażowania Infolinii.

Prosto, łatwo, przejrzyście.

 

Można? Można 😁

 


w takim razie musisz zgłosić się do UPC

można? pewnie ze nie można 🤣


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA"w takim razie musisz zgłosić się do UPC"

🤔Po co?

Napisałem wyraźnie: "Wczoraj rozmawiałem z doradcą UPC (niestety u mnie usługi telefoniczne i internet nie są dostępne)."


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57  przecież napisales "Można? Można"
to Ci odpisalem

wg mnie to Ty jednak sam nie wiesz jaka oferte chcesz 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA 

wg mnie to Ty nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi:

Z technicznego punktu widzenia "można" oferować pakiet, którego szukam (vide UPC), ale z jakiegoś powodu Orange tego nie robi. Można się tylko domyślać jakie to są powody ("jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że chodzi o pieniądze" ).

Krótko podsumowując: orange nie ma takiej oferty, jakiej szukam. Szkoda.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57  spokojnie, zrozumialem.

Widzisz upc ma oferte ale nie ma mozliwosci swiadczyc uslugi (mozna sie tylko domyslac dlaczego 😉) za to orange moze usługę uruchomić za to nie ma do konca oferty skrojonej dla Ciebie.

 

Problem to za mala liczba minut te 3000? Czy co? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA 

3000 minut (50 godzin).

Chodzi o starszą osobę, której jedyną (jedną z niewielu) rozrywek jest telefonowanie do rodziny i znajomych, z których większość ma tylko telefony komórkowe. Ta osoba potrafi rozmawiać (z przerwami) po kilka godzin dziennie.

 

Oczywiście możliwe byłoby zamówienie telefonii analogowej ze wspomnianą wcześniej taryfą "bez ograniczeń do wszystkich", ale miałem nadzieję, że przy okazji byłoby możliwe dołączenie pakietu TV i internetu w cenie porównywalnej z ofertą UPC.

Wychodzi na to, że się nie da.

 

Wątek można uznać za zakończony i zamknąć.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@curbic57  to wybierz internet+tel domowy (voip) i np tv sat od canal+

Internet z telefon to 79zl + telewizja pewnie ok 40zl  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJA"to wybierz internet+tel domowy (voip)"

Nie do końca zrozumiałem: internet+tel w orange?

Jeśli tak, to który pakiet (voip) za 79 zł z nieograniczonymi rozmowami?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)


@curbic57napisał(-a)

@PARANOJA"to wybierz internet+tel domowy (voip)"

Nie do końca zrozumiałem: internet+tel w orange?

Jeśli tak, to który pakiet (voip) za 79 zł z nieograniczonymi rozmowami?


Tak. Internet 300Mb/s + voip (no limit)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 33
  • 0

Telefon stacjonarny: nielimitowane do num. stacj. i kom. w Polsce + stac. w Unii (ew. +TV+Internet)

@PARANOJANie rozumiem - i co mam w ten sposób uzsykać?

VoIP NIE ma rozmów "no limit" z telefonu stacjonarnego na komórki w Polsce.

Kręcimy się w kółko.