Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Anonim Umowe podpisywały osoby grubo po 70., dla których konieczność połączenia z internetem żeby móc oglądać telewizje, nie jest oczywista. A na to że od 5 miesięcy płacimy ale nie możemy korzystać to już inna sprawa, walka trwa już od pewnego czasu. Wymiana dekodera, jeden technik, wymiana routera, drugi technik, infolinia, sklep itd itp. 

A w sklepie właśnie powiedziano przy podpisaniu umowy, że przyjdzie ktoś, żeby zobaczyć czy nie będzie problemów, no ale na obietnicach sie skończyło.

Anonim

Nie dotyczy

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Ja bym to zrobił po kablu, jak jest centralne to przy nim kable puścić, czy elewacja, nie rezygnował z TV, inna opcja jak jedna faza na piętro/parter to ap klient i gniazdkiem net puścić, bez wiercenia będzie, wtedy tylko zgłoszenie dać o rekompensate za niemożność korzystania z TV, bo trochę winy po stronie Orange jest.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Czekamy teraz na odpowiedź Orange w sprawie telewizji. Natomiast rozwinęła sie inna sprawa. Przy podpisywaniu umowy był plan, żeby mieć telefon komórkowy, telewizje, internet i telefon stacjonarny w usłudze Orange Love za 99 zł, a obok tego jeszcze telefon na kartę. Przemiły Pan w sklepie natomiast powiedział starszej Pani, z którą była podpisywana umowa, że cyt. "Na co Pani telefon na karte, jak ma Pani rozmowy bez limitu w abonamencie". No więc starsza Pani nieznająca sie na technologii uwierzyła miłemu pracownikowi Orange. Okazało sie jednak, że co prawda płacimy 99zł za usługe Orange Love, natomiast drugi telefon komórkowy i telefon stacjonarny już mają osobne umowy, tak że zamiast 99zł, płacimy 200+ zł, coś, czego do tej pory nikt nie był nam w stanie wytłumaczyć. Wypróbowałem przed chwilą ten cały "kalkulator oszczędności" i wychodzi na to, że moglibyśmy mieć wszystko w usłudze Orange Love za 119,98, zamiast płacić ponad 200zł miesięcznie. No ale to już inny temat. Będziemy sie na pewno kontaktować z rzecznikiem praw konsumenta i napisze też skargę na tego przemiłego pana, że tak sie troszczy o klientów, że po dwóch latach pozbędzie sie ich na dobre.

Dziękuje wszystkim za pomoc i porady w sprawie telewizji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

A czy na pewno na starym numerze w abonamencie można było mieć migrację do Love? nie zawsze jest taka możliwość. Kalkulator liczy korzyści przy nowej umowie. Poza tym jeśli oddzielnie jest stacjonarny analogowy od pakietu Love można zlecić na BOK przeniesienie numeru analogowego do Voip w pakiecie Love (ale wtedy telefon będzie internetowy). Wiele osób szczególnie starszych tego nie chce, woli mieć telefon niezależnie od dostępu do internetu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Przszła odpowiedź od Orange: Oni nic nie mogą zrobić.

A co do telefonów, to wszystkie telefony zostały przeniesione z T-Mobile, nie było żadnego abonamentu w Orange w czasie podpisania umowy.

Anonim

Nie dotyczy

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Telewizję da się ogarnąć samemu, lub jakiegoś fachowca poszukać, koszt nie będzie duży, korekta umowy by się przydała z tymi telefonami, walczyć o swoje, cóż tak jest obecnie że trzeba siedzieć w temacie , inaczej umowa będzie nie taka jak powinna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Nie sprawdzałem czy zmieniono regulamin migracji do Orange Love, ale na swoim przykładzie sprzed prawie roku (marzec) mogłem połączyć posiadany zestaw Neostrada+tv+telefon stacjonarny (VoIP) z odrębnym numerem komórkowym w Orange w jeden pakiet 4w1 Orange Love. Dzięki temu faktycznie oszczędzam na miesięcznych opłatach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

A ja czegoś tu nie rozumiem @anszad w pierwszym poscie piszesz:

"Jesienią 2017. roku poszlismy do salonu Orange, żeby podpisać umowe na telewizje (satelitarną) + internet LTE + telefon stacjonarny". Nie ma czegoś takiego.

Są dwa rodzaje Love z TV:

3D - Love z TV+LTE+Tel. Komórkowy

4U - Love z TV+Internet stacjonarny+tel. Komórkowy+Voip

Oba po 99 zł

Jeżeli masz opcję z LTE a masz stacjonarny to oczywiście musisz płacić za niego ponieważ on nie wchodzi w pakiet LOve i nie ma możliwości zmigrowania go do LOve.

Pytanie dlaczego nie dało się zrobić Love po kablu ?

W Love jest jeden nr komórkowy - ile ich przenieśliście ? Kolejne powinny być po 19,99 zł

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Arti_Kn_Pl  chyba nie do końca jest tak jak piszesz... wg regulaminu obowiązującego od  od 24 sierpnia 2017 r. w ramach Orange Love  jest też (jako składnik) internet 4G czyli w technologii mobilnej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Przeciesz napisałem
3D - Love z TV+LTE+Tel. Komórkowy
ale tam nadal nie ma voip
Podajesz link do LOVE składający się z dwóch usług LTE+tel komórkowy za 79,99 zł