Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12922
  • 53103
  • 611

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

@-brtk-  modem może być uszkodzony, nie tylko router..mogą być przeciążenia na porcie czy nawet uszkodzone wyposażenie...jeśli potwierdzi takie samo działanie na tv podobnej klasy ( a nie na turystycznym o ekranie 13" ) to zostaje wymiana wszystkiego po kolei...niestety, tylko wróżka może zgadywać tak jak i monter...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 23
  • 1

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

Udało się rozwiązać mój problem. Technik zmienił port w centrali VDSL, tam coś posprawdzał. Po przekazaniu mi tej informacji zresetowałem po raz kolejny: najpierw modem, później dekoder. Po uruchomieniu dekoder wskoczył nagle na rozdzielczość 4K a w HDMI  na opcję auto. Przy przełączaniu kanałów tv pokazuje rozdzielczosci z HDMI nie mniejsze niż FULL HD. 
Jest kilka kanałów których jakość jest nadal slaba, a w szczególności Eleven Sport 3. Tego się oglądać nie da przy czym Eleven 1 i 2 - o dziwo ok.
Zdecydowana większość kanałów zyskała sporo na jakości także w końcu jestem zadowolony i spokojny, bo wcześniej problemy miałem na każdym kanale.

_________________

* Wyciągnięto treść ze spoilera – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12922
  • 53103
  • 611

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

@kamil123c czyli port na centrali...ciężko tak zdalnie akurat to uszkodzenie diagnozować...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

A synchronizacja się zwiększyła czy bez zmian?:)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 23
  • 1

Niska jakość obrazu (pikselizacja) - telewizja IPTV po Neostradzie do 80mb / VDSL

Synchro w aplikacji bez zmian, ale spróbuje się zalogować  w najbliższym czasie do routera i sprawdzić.