Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Proszę bardzo - dostałem w poniedziałek ofertę z UPC - 1 Gbps + ichni pakiet TV Max (z jakimś pakietem Film-cośtam) + nagrywarka, umowa bez okresu zobowiązania - ok 130 zł/m-c. Firma zadzwoniła do mnie ponieważ byłem ich klientem przez 10 lat i podczas rozwiązywania umowy wyraziłem wolę otrzymania mniej więcej takiej oferty jeśli będzie dostępna.

Czekałem do dziś/jutra (miała być zaprezentowana w dniu 08.03.) na "rewolucyjną" ofertę TV w Orange - z mojego punktu widzenia oferta nie zmieniła się wcale - nie macie w dalszym ciągu pakietów TV bez umowy zobowiązaniowej dla klientów posiadających internet światłowodowy 1Gbps w takiej ofercie. Jeśli bym chciał skorzystać z Waszej oferty to podobny pakiet  jak u konkurencji czyli TV + Internet, który mam obecnie + telefon stacjonarny, którego nie potrzebuję, kosztował by mnie ok 150 zł/m-c i oczywiście umowa zobowiązaniowa na 24 miesiące.  

 

Dziś płacę 89.99 zł/m-c za Internet 1 Gbps, z którego jestem zadowolony w 80% ( (-) 20% za te nieszczęśliwe rozłączanie sesji co 22h) i nie narzekam na pingi, problemy z Netflixem, Youtube, HboGo. Ba - technik instalator był u mnie raz - we wrześniu 2018r. Uwzględniając Wasz obecny cennik sama TV od Orange kosztowała by mnie 60 zł/m-c. I oczywiście zobowiązanie 24 miesiące. 

A teraz inna konkurencja - samo TV -> Play, którego jestem abonentem w zakresie telefonii komórkowej - oferuje mi TV 6 miesięcy gratis i przez pozostałe 18 miesięcy (jeśli się zdecyduję) 20 zł/m-c (mowa o ich pakiecie Extra). Już dziś mam w Play pakiet podstawowy TV w oparciu o starą ofertę Rodzina (Play Now) i w sumie muszę Wam podziękować za przypomnienie - dzięki temu wątkowi i pytaniu @sebaswiderski  przejrzałem moją umowę z nimi i proszę 🙂 nie muszę podpisywać z nikim żadnej dodatkowej umowy na podstawowy pakiet TV 🙂 a pakiet Ekstra w Play - 20 zł/mc. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

W tych ofertach jest wkoncu Smart WiFi Box? Infolinia twierdzi ze nie a opis ofert mowi co innego xD


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@ludwik1smart wifi box jest platny miesiecznie 10zł
@sebaswiderskia na jaka odpowiedz liczyles? 😉  powiedz, czym sie zajmujesz w orange?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Czy istnieje możliwość włączenia dodatkowego pakietu, np. Eleven sports, za pośrednictwem "Mój Orange"? W zakładce "Pakiety i usługi" widzę wyłącznie te usługi, które mam obecnie aktywne, bez możliwości wykupienia nowych.



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Na dziś nie. Trzeba skontaktować się z doradcą na infolinii lub w salonie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@ludwik1 Jeżeli chodzi o ten opis:

Zrzut ekranu 2019-03-10 o 13.25.49.pngto opisana jest funkcjonalność Funboxa 3.0. To nie jest Smart Wi-Fi Box


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Dekoder Samsung 4K Ultra HD
  • Obraz jakości 4K Ultra HD
  • Możliwość bezprzewodowego podłączenia urządzenia do modemu.  
  •        Jest to reklama z nowej oferty Orange i zaciekawiło mnie zdjęcie tego Dekodera . Czy jest to nowy dekoder w ofercie ? 

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Nie, to WHD 80.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Odświeżę troszkę...

No i jak z tymi "dużymi" zmianami w praktyce ?

Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Nix2 , zacytuję słowa @Adziuu69  z marca br., cytuję:"Co do rozpakietowania OL i przejścia na części składowe - Orange nad tym pracuje i mam nadzieję, że uda im się to jak najszybciej wprowadzić."

Z wpisów użytkowników forum wynika, że coś się ruszyło, ale o szczegóły Twojego zainteresowania konkretami (na czym najbardziej Ci zależy?) musisz czekać na wypowiedź kogoś z Orange.