Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...

Tutaj ukłon do twórców softu do dekoderów UHD...proponuję poprawienie przypadłości zawartej w temacie. Często zdarza się, ze podczas przeglądania kanałów, dekoder złapie "zawiechę" na jednym z powyższych kanałów, a jeżeli nie złapie, ciężko taki kanał "przeskoczyć". Nie ukrywam że jest to bardzo irytujące...Nie rzadko trzeba ręcznie restartować urządzenie...

 

Pozdrawiam

Maciej

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...

Co prawda mam dekoder WHD 80 i obecnie rzadko z niego korzystam, ale moja pamięć mówi mi, że ma podobne objawy jak pisze @mabud73. Z tego co pamiętam, to też miewałem problem z przeskoczeniem przez niektóre kanały a nawet blokady... Gdy korzystałem z dekodera Orange też ratowałem się restartem.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...

U mnie czasem łapie taką zwiechę jak za szybko przeskakuje kanały i muszę resetować ręcznie dekoder. Zawsze można sobie ustawić kanały ulubione i omijać to Emotikon: LOL


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...

@Anonim, też mam ustawione ulubione, ale moja natura drążenia problemów kusi do sukcesywnego sprawdzania czy problem nadal istnieje 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Dekoder zawiesza się na kanale Zwiastuny VOD, VOD Promo, Oferta NC+, Promo TV...

Sorry że odświeżam, ale u mnie nagle pojawiła się ta przypadłość tyle że obraz i dźwięk jest, zostaję tylko pasek informacyjny po przełączeniu kanału i dalej brak jakiejkolwiek reakcji na pilota, choć dioda mruga po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku.