Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Piotrekk85 , Kanały zawarte w ofercie: 193 z 193 jakie z tego należą do TARYFY STANDARD - Pakiet Optymalny ? 

 

Nie ma podziałów na pakiety.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Piotrekk85   90% osób nie ma problemów bo 90% osób używa internetu tylko do facebooka, instagrama, sporadycznie youtube i to pewnie w domyślnej 480p jakości. Fakt, w takiej konfiguracji Orange spisuje się znakomicie. Pozostałe 10% osób ma problemy bo używa internetu do czegoś więcej niż serwisy wymienione powyżej.

 

Sam mam kilka koleżanek dla których internet to 3 strony - facebook, instagram, tweeter. Sporadycznie memy.pl. Nie ma się co dziwić że starcza im Neostrada 10mbps 😉

 

@Anonim  Od siebie dodam że u mnie facebook chodzi bez zarzutu, ale nie jestem na nim jakoś bardzo często - 10-15 minut dziennie, ale problemów nie zauważyłem. Za to widzę masę problemów z innymi serwisami. Niestety.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Piotrekk85 w cenniku z 30 stycznia też jest ta pozycja, także raczej nie ma takiej możliwości. Przynajmniej mi nic nie wiadomo, nie było żadnych komunikatów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

To widocznie scenariusz jest tylko pewnie jeszcze w testach.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Jest taniej dla klientów Premium,

 

LOVE + Maksymalny + C+Prestige 99+99+49=247

 

Love Premium = 219 dodatkowo 20gb na komorce i nielimitowane LTE.

 

Wg mnie jest bardzo dobrze, biorac pod uwage ze mamy oferte nc+ i CP. W UPC tego nie mamy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

200 kanałów, może jakiś kanał z muzyką klasyczną, lub 4K?. Nawet demo z przyrodą w 4K lepsze niż wPolsce upscal4K


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@ludwik1  nic się nie zmieniło z domowym nadal bez limitu tylko stacjonarne w PL i UE zobacz szczegóły


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@ludwik1  sciema, nie jest taniej.

Dlaczego? W maksymalnym były kanały filmboxy cinemaksy i fun. Za te kanały musisz teraz dopłacić odpowiednio 15 15 i 20zl.

 

Ok zyskujesz na komórce i tv go.

 

Jest drożej i tak będzie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@sebaswiderski  ja nie jestem od tego aby kreować oferty. marketing niech sie tym zajmie! chyba ktos za cos dostaje pieniadze(?).


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Nie spodziewałem się innej odpowiedzi.