Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Adziuu69  żyjesz marzeniami  🙂

Spójrz dookoła, zobacz co się dzieje 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Adziuu69: chodzi o to, żeby nie oferować jednej oferty na całą Polskę, a różnicować ją na poziom adresu. Jeśli koszty są małe, to można oferować taniej (bo i tam jest konkurencja). Jeśli jest to odludzie, to cena powinna być większa. Zdaje sobie sprawę, że piszę niepopularne rzeczy, ale wielbiciele UPC nie uwzględniają faktu, że ta firma jest tylko w dużych miastach a nie w tylu miejscach jak Orange. Dlatego może sobie pozwolić na tańsze usługi.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Piotrekk85 twoja propozycja może jest i słuszna, aczkolwiek podejrzewam, że ludzie rzuciliby się na Orange za to jak wataha wilków na ranną sarnę. Zobacz na wszystkie komentarze apropos dopłaty 15zł za światłowód w domkach jednorodzinnych. Jakby nagle się okazało, że w Warszawie płacą mniej niż w np. Bartoszycach, utonęlibyśmy w fali hejtu... Pamiętam, że kiedyś był projekt regionalizacji oferty, gdzie poszczególne rejony sprzedażowe miały dostosowywać promocje do swojego obszaru, ale umarło to śmiercią naturalną.

A tak wracając do głównego tematu, cały czas mnie to zastanawia, jak to jest że Orange pozwala na takie przecieki. Trochę to niepoważne, że portal internetowy podaje informacje o nowej ofercie (często niepełne i nie w pełni poprawne) zanim nawet większość konsultantów zdąży zrobić szkolenie z nowego sezonu komercyjnego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Jeśli autorem wpisu jest były kierownik sekcji outs. Contact Center w Białymstoku, to... reszta jest milczeniem.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 425
  • 1443
  • 13

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Adziuu69- czekam na TV bez umowy zobowiązaniowej w Orange od września zeszłego roku. W sobotę (02.03.) byłem w Salonie Orange w Warszawa - Galeria Mokotów i niestety pracownik nawet nie posiadał wiedzy, że Orange będzie za 4 dni miało coś takiego w ofercie. Vis a vis jest salon Play, który ma obecnie ofertę TV na 6 miesięcy całkowicie bez opłat a  następnie 20 zł/mc. Prawie się na nią skusiłem 🙂 - dobrze, że moja wrodzona ostrożność i chęć poznania szczegółów online spowodowała, że z niej nie skorzystałem.
Dziwnym trafem przed dosłownie 5 minutami odebrałem telefon od UPC (operatora, który świadczył mi usługi telekomunikacyjne via kabel przez 10 lat) z propozycją podpisania umowy bezzobowiązaniowej na 1Gbps Internet + pakiet TV Max + nagrywarka za 135 zł/mc - poprosiłem o czas do namysłu, ponieważ internet światłowodowy w Orange mi odpowiada (poza oczywiście tym nieszczęsnym rozłączaniem co 22h...) i nie stwierdzam u mnie żadnych problemów.

Long story short - jestem zainteresowany umową bez okresu zobowiązania na TV (do mojego światłowodu) ale chciałbym poznać możliwe warunki (ilość i rodzaj kanałów, urządzenie końcowe, cena/mc) tak abym nie zmieniał znowu operatora (UPC ma mniejszy UL niż Orange) a Play nie ma w ofercie kanałów oferowanych w ramach DTV (niestety Mokotów nie jest najlepszym miejscem na odbiór tych programów z anteny). Jeśli masz interesujące mnie informacje - poproszę o info - może być via telefon.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Morciak nie ma, Nie było i pewnie nie będzie takiej oferty (na pewno nie w najbliższym czasie). Jedynie bez umowy możesz dobrać pakiety dodatkowe np bogaty, Polsat itp

 

Na stronie ORANGE są podane jakie urządzenia oferuje operator dla usługi tv. A ceny nowych pakietów nikt tu nie poda

Pokaż szczegóły
Pokaż szczegóły
 

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Czullo, od tego linku zaczęła się rozmowa. Zerknij na pierwszy post, komentarz na pierwszej stronie 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Adziuu69w linku @Czullo  są szczegóły, w moim nie.  @s_a_t_a_n  i tam są też już ceny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Ta oferta to strzał w kolano, mimo że cenowo nie ma wielkich zmian, to w reklamie ponad 200 zł za full 3P? Ale co do braku pomysłów marketingu Orange na reklamy czy komunikację można pisać długo...