Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Owszem, nie ma idealnej sieci. Ale w porównaniu z Orange - UPC oferuje usługi na poziomie niebo/ziemia w stosunku do Orange. 

 

Ja wiem, że dla Ciebie to Orange jest najlepsze, jest super i w ogóle po kiego wała coś zmieniać - ale kilkaset tysięcy narzekających klientów to jednak o czymś świadczy. 

 

Lokalni ISP dostają na wsiach dofinansowania i ludzie przerzucają się z Orange. 

W miastach inwestuje UPC/Netia i ludzie uciekają od Orange.

 

Ale oczywiście - dalej żyj w swoim chorym przekonaniu, że Orange to idealna sieć, że niczego nie gwarantuje, że ping do Warszawy na poziomie 50ms to wina sprzętu a nie Orange. Dalej uważaj, że nie da się wprowadzić multiroom na 3 dekodery, a konkurencja ma to od - nastu - lat...

 

Płacę w Orange za internet 70 PLN miesięcznie i mam prawo DOMAGAĆ SIĘ, aby ten internet działał poprawnie. Ping do Warszawy na poziomie 50ms to nie jest poprawne działanie, a w dodatku to oszustwo. I mam na to również dowody. 

 

Co do facebooka Orange i UPC - jakoś na stronie UPC nie ma wielu narzekań, a pod postami Orange - "to nie działa, to jest złe" - i ludzie podają argumenty, dowody. 

 

Widocznie masz innego facebooka, bo jakoś i ja i wielu innych na tym forum może wyraźnie potwierdzić, że to Orange jest dnem jeśli chodzi o usługi stacjonarne. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Wylewaj żółć na Orange to nie zmieni ekonomi. Mali operatorzy są dobrzy póki nie reklamujesz usług. Poczytaj słynne "łososiowe" forum i poznasz co się dzieje. Nigdzie nie napisałem ponadto że Orange jest najlepsze. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Twoje wypowiedzi są żałosne. 

Ja jedno, ty o ekonomii...

Co mnie obchodzą cyferki?

Myślisz, że gdyby Orange nie miało monopolu na zadupiach to miałoby tyle klientów??

Te eldorado francuskie się skończy - skończy się za kilka lat. I to akurat na plus - wtedy też zapewne będziesz bronił Orange i mówił, że czytanie ze zrozumieniem, bla bla bla...

Ciekawe jaki temat wywołasz tym razem - zmieniasz temat, bo nie masz żadnych merytorycznych argumentów jak obronić Orange, dlatego próbujesz pociągnąć dyskusję do takiego wątku, w którym będziesz miał rację.... 

 

Nie uda Ci się - nie masz racji - Orange to dno i tak zostanie, bo mają w nosie klientów - jak francuzi - mają wszystko w nosie, oby micha pełna.... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Na stronie jest błąd. https://www.orange.pl/love

Prezentowany dekoder to WHD80.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Jeśli Orange to dno, to takim samym dnem jest UPC. Tak działają usługi masowe: 90% osób jest zadowolonych, 10% narzeka.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Wracając do tematu, w nowej ofercie Love w cenniku pojawiła się pozycja 20 zł za zmianę abonenta. Czy już oficjalnie cesja jest dostępna w Love?

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.


@Piotrekk85napisał(-a)
Wracając do tematu, w nowej ofercie Love w cenniku pojawiła się pozycja 20 zł za zmianę abonenta. Czy już oficjalnie cesja jest dostępna w Love?

Mógłbyś podesłać link do tego cennika?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Ze strony znikły kanały TV w poszczególnych pakietach Emotikon: sfrustrowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.