Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Telepolis jak dostaje cynk to pewnie od razu z cenami tylko dawkuje info.

Jak pisałem post to jeszcze nie było 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Piotrekk85  porozmawiaj z menedzerami to Ci wytłumaczą dla kogo ta oferta i dlaczego jest tak dobra haha wtedy wszystko będzie takie proste 😁😁😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Właśnie ostatnio mailuje z jednym senior brand menedżerów 😉 już play ma lepszy pomysł z 5G ready - każdy o tym gada a w tle ciche podwyżki cen 😋

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Osobiscie to nie widze zmian, GB tylko wzrosna za stosunkowo do obecnej oferty wieksza cene. Najwyzszy pakiet TV minimalnie stanieje, a do Internet 4G dadza 100GB do wykorzystania. Wielka burza bo ujednolica oferte by 5 umow nie podpisywac, na C+ taki, Polsat taki, maksymalny taki itp. Miesiecznie z dzierzawa wychodzi mi 360zl, teraz wychodzilo by 320 xD Roznica jest ale przy duzej ilosci uslug. Napewno oferta nastawiona jest na uzytkownikow komorek, i telewizji. Dopiero sie dzis zastanawialem dlaczego w salonach maja pytac o przeznaczenie komorki oraz jak duzo internetu zuzywamy 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

No i widzę pewną nieciągłość logiczną - jak mam uruchamiać pakiety telewizyjne za darmo, w dowolnym momencie i bez podpisywania umów skoro nie mam dekodera??
W dalszym ciągu nie widzę ceny na pakiet optymalny?

 

Artykuł ma tytuł - Pakiety telewizyjne bez umowy - ale napisany jest z lekka ujmując - dziecinnie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Morciak nie doszukuj się logiki w artykułach opartych na przeciekach. Dopóki oferta nie wejdzie komercyjnie nikt z pracowników Ci o niej nic nie powie (przynajmniej nie powinien, bo grożą za to konsekwencje służbowe), tak samo jak Orange nie opublikuje żadnych oficjalnych informacji czy regulaminów, na których będzie się można opierać.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Morciak  żeby mieć tv od ORANGE musisz podpisać umowę na funpacka albo Love z TV. Pakiet optymalny jest pakietem wyjściowym do którego dobierasz kolejne pakiety jeżeli chcesz rozszerzyć tv. Kosztuje on 29.99zl jeżeli ma to jakieś znaczenie 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Hej!


Dziękuję za wasze odpowiedzi. 08.03 jest w piątek. Jeśli będzie tak jak napisał @s_a_t_a_n   - to nie będzie to żadną rewelacją - konkurencja już dziś oferuje lepsze warunki pod kątem zarówno oferty programowej jak i cenowej.
Problem z Orange został dobrze zauważony przez @Piotrekk85   - firma nie posiada ofert "pod adres", dostosowanych do miejscowych warunków konkurencji.
Jasne, patrzę na zagadnienie ze swojej perspektywy tj możliwości wyboru dostawcy usług internetowych i telewizyjnych z szerokiej palety firm ale na tym polega właśnie rynek na którym to popyt i podaż reguluje zasady gry. Jasne, jak ktoś dał się złapać na umowę z okresem zobowiązania to ma problem i obecnie znajduje się w trybie "mamy cię" ale ja nie podpisuję takich umów już od jakiegoś czasu i o dziwo - dostawcy są w stanie przedstawić takie umowy. Ba - u mnie parametry internetu via LTE są znacznie lepsze niż raportowane przez was parametry usług kablowych.

Reasumując - poczekam do piątku aby zapoznać się z ofertą Orange 😉 bo w chwili obecnej, tak jak napisałem powyżej - brak jest ciągłości logicznej w przekazie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

@Morciak  ja Ci napisałem tak jak jest teraz. A jak będzie? Mogę to skwitowac uśmiechem 😁 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Pierwsze zmiany programowe już się pojawiły. Nowa i Fokus w HD, oraz WPolsce 4K, który to z 4K ma niewiele wspólnego. Czy ktoś ma wiedzę czy kanały Eska, Eska Extra, Stars TV także pojawią się w HD?

Czy zmiany umożliwią nagrywanie w chmurze, czy w ogóle planują?