Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Czy u Was też występuje podobny problem, że podczas przełączania kanałów po kolei na tym kanale jest czarny obraz i urywany dźwięk?

Po przełączeniu kanałów obok i gdy do niego wracam to wtedy pojawia się obraz i normalnie działa.

Dekoder: IWU 200.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Cześć @Lukiman 

U mnie na dekoderze IWU 200 podczas przełączania kanałów po kolei też występuje ten problem ekran jest czarny a dźwięk jest. Zauważyłem, że  ten problem występuje  tylko  podczas przełączania po kolei kanałów a jak bezpośrednio przełączysz na ten kanał nr 258 to obraz i dźwięk jest. Sprawdź u siebie jak bezpośrednio przełączysz czy będzie obraz? Teraz sprawdzałem na drugim dekoderze WHD 80 i nie występuje ten problem zarówno poprzez przełączanie kanałów jak i bezpośrednio przełączysz na ten kanał. Może trzeba będzie zgłosić ten problem do działu technicznego Orange 🙂

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Cześć @Lukiman 

U mnie na dekoderze IWU 200 podczas przełączania kanałów po kolei też występuje ten problem ekran jest czarny a dźwięk jest. Zauważyłem, że  ten problem występuje  tylko  podczas przełączania po kolei kanałów a jak bezpośrednio przełączysz na ten kanał nr 258 to obraz i dźwięk jest. Sprawdź u siebie jak bezpośrednio przełączysz czy będzie obraz? Teraz sprawdzałem na drugim dekoderze WHD 80 i nie występuje ten problem zarówno poprzez przełączanie kanałów jak i bezpośrednio przełączysz na ten kanał. Może trzeba będzie zgłosić ten problem do działu technicznego Orange 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Dla potwierdzenia przesyłam zdjęcie braku obrazu tylko podczas przełączania po kolei kanałów na kanale 258 CTV- DLA CIEBIE na dekoderze IWU 200

Pozdrawiam 🙂


Wystęujacy problem braku obrazu  tylko  podczas przełączania po kolei kanałów na kanalu 258 CTV- DLA CIEBIE.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5497
  • 22130
  • 181

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

U mnie na ICU100 nie zaobserwowałem tego zjawiska.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1803
  • 2

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Takie zjawisko jest jeszcze na TVP Word HD i current time


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5497
  • 22130
  • 181

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Takiego zjawiska nie ma u mnie na ICU100 na żadnym kanale.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2084
  • 7667
  • 31

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu


@Lukimannapisał(-a)

Czy u Was też występuje podobny problem, że podczas przełączania kanałów po kolei na tym kanale jest czarny obraz i urywany dźwięk?

 


Potwierdzam! U mnie też! Przełączyłem z 22 (😈) bezpośrednio na 258. Było normalnie, więc kilka razy w górę, w dół, plus, minus i jest czarny ekran. Ale nie od razu, dopiero za którymś przejściem. A z tym urywanym dźwiękiem było tak, że była to bez końca pętla 8 sekund ostatniego fragmentu z kanału 22 (Rozmowa Piaseckiego) i 4 sekundy z kanału 258 (a może któregoś z tych sąsiadujących z 258? - bo nie było po ukraińsku) - i tak w kółko bez końca. Wyszedłem z tego, popróbowałem "złapać efekt" ponownie, z rzadka się udaje. Dekoder IWU200. @Lukiman , jaki masz router?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Funbox 6.

Lepiej im to zgłosić, żeby nie rozniosło się to też na inne kanały. 😉

 

Zagląda tutaj na forum ktoś z Orange?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12999
  • 53391
  • 620

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

@LukimanTo nie wirus, ale myślę, że wiedzą...

Czasem trafi się bubel na pograniczu systemów i softu konkretnego urządzenia. Tu sie to dzieje na określonych kanałach i jest powtarzalne na różnych usługach. Dotyczy jednego dekodera, a więc coś jest na rzeczy.

Rozwiązanie nie jest docelowe, ale pomaga jeśli się uprzemy na konkretny kanał i nie możemy go osiągnąć klikając kolejne kanały na pilocie.

Poczekajmy, może się coś wyjaśni...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Kanał Dla Ciebie- brak obrazu

Dzięki za info.

Da się oglądać..ale w razie co, dobry pretekst do wymiany na dekoder multi.

Na razie o tym nowym nie myślałem, bo pewnie przechodzi  choroby wieku dziecięcego, ale jak będzie dłużej w ofercie, to kto wie..