Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film z tv go na telewizorze, da się?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 30
  • 0

Film z tv go na telewizorze, da się?

Czy da się żeby zobaczyć film zamówiony w aplikacji orangowej tv go normalnie na telewizorze? Wypożyczyłem na wieczór film zielona granica ale wolę oglądnąć ze znajomymi ten film na tv. Da się to jakoś zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1652
  • 8180
  • 64

Film z tv go na telewizorze, da się?

Podłączyć komputer do telewizora i zalogować się do wersji www. Nie ma aplikacji na telewizor a przesyłanie obrazu jest zablokowane, przynajmniej w wersji na iOS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1652
  • 8180
  • 64

Film z tv go na telewizorze, da się?

Podłączyć komputer do telewizora i zalogować się do wersji www. Nie ma aplikacji na telewizor a przesyłanie obrazu jest zablokowane, przynajmniej w wersji na iOS.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 30
  • 0

Film z tv go na telewizorze, da się?

Chodzi ci żeby kablem komputer do telewizora podłączyć? Nie ma innej opcji? bo jestem u kolegi a on ma tylko komputer stacjonarny i trzeba by to było wszystko przenosić.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1652
  • 8180
  • 64

Film z tv go na telewizorze, da się?

Tak, kablem. TV Go to usługa działająca wyłącznie na urządzeniach mobilnych i przez przeglądarkę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Film z tv go na telewizorze, da się?

@FazoBurkina jak telewizor ma smarta, to możesz spróbować przesłać obraz z komórki na telewizor. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Film z tv go na telewizorze, da się?

Najwygodniej to gdy na telewizorze jest zainstalowana przeglądarka internetowa, tam się zalogować i oglądać. Gorszym wyjściem przesłać obraz z komórki na telewizor gdy telewizor jest Smart.
Może kolega ma przystawkę smart z androidem podłączoną do telewizora, tam instaluje aplikacje Orange, loguje i oglądacie.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1652
  • 8180
  • 64

Film z tv go na telewizorze, da się?

@Zeusek Nie zainstaluje.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 30
  • 0

Film z tv go na telewizorze, da się?

To jest telewizor Samsunga kolega kupił go rok temu i ma na nim internet. A dlaczego będzie gorzej z przesyłaniem z komórki na ten tv jak jest Smart? Nie wiem o jaką przystawkę chodzi ale tu jest tylko telewizor.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Film z tv go na telewizorze, da się?

@FazoBurkina 

Gdy przesyłasz obraz z komórki to jest on wyświetlany na telewizorze w oknie tzn. są czarne pasy z każdej strony (przynajmniej jest tak u mnie na telewizorze LG).

Jeżeli kupił go rok temu i ma internet to przystawki nie ma bo nie potrzebował.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1652
  • 8180
  • 64

Film z tv go na telewizorze, da się?

Próba odtworzenia treści przy uruchomionym klonowaniu obrazu, iOS.

8241487A-E96D-49E6-A354-F620F0F2E906.png