Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO w Orange LOVE

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17823
  • 186

HBO w Orange LOVE


s_a_t_a_n napisał(-a):

przez miesiac masz pelen pakiet tv:

"Informujemy, że Pakiet Maksymalny na miesiąc w prezencie w ramach nowej oferty pakietów Orange TV dotyczy tylko kanałów live z Pakietu Maksymalnego, tj. dodatkowe treści z usług TV na życzenie oraz pakietów HBO On Demand, HBO GO nie będą dostępne".

 

teraz nie pamietam jak jest z HBO czy na miesiac czy na 3 miesiace. na pewno nie trzeba pisac rezygnacji bo orange samo wylaczy


Właśnie miałem zwrócić uwagę na to że HBO GO, podobnie jak Orange GO nie wchodzi w pakiet, trzeba wykupić dodatkowo... a nie wydaje się mnie by te promocje Orange, darmowe okresy pakietów typu premium obejmowały także dostęp on-line.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Tak wiem, ale ja chciałem HBO z dostępnym do GO. No chyba, że w salonie mnie nie zrozumiał.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36325
  • 1367

HBO w Orange LOVE

Jest kilka promocji na HBO. Jeśli promocja jest z tzw. oferty Orange TV, to powinieneś mieć dostęp do HBO ale nie od razu tylko zwykle po 3 dniach od skompletowania zamówienia w systemie Orange (jeśli forma podpisania umowy uprawnia Cię do udostępnienia, może to trwać do 3 tygodni).

Jeśli HBO brałeś z promocji z tzw. pakietów NC+, to nie ma tam HBO. Ew. możesz mieć dostęp do nc+go w wersji dla klientów Orange (i tam jest dostępny wybrany kontent od HBO). Ale na to czeka się ok 40 kilku dni od aktywacji HBO na dekoderze.

A znasz nazwę promocji którą masz na tv?

Zespół Nasz Orange
  • 2833
  • 11016
  • 150

HBO w Orange LOVE

@msmafy

jeśli któraś z zawartych tu podpowiedzi była dla Ciebie szczególnie pomocna, to zachęcam do jej oznaczenia Szczęśliwy robot. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie. 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Jak mogę wyłączyć dodatkowy "PAKIET HBO (OPCJONALNY)" który dostałem na 1 miesiąc w prezencie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36325
  • 1367

HBO w Orange LOVE

Nie wiem czy przez BOK się da, ale najlepiej podpytaj jutro na czacie http://orange.pl/kontakt