Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO w Orange LOVE

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Dzień dobry,

Od dzisiaj jestem posiadaczem Orange LOVE (telewizja + internet). Dzisiaj przyszli technicy, wszystko ładnie pięknie. Ale telewizja miała być z kanałami HBO (3 miesiące za darmo z możliwością przedłużenia) a tych kanałów brak. Doczytałem na forum, że trzeba czekać 3 dni na aktywację, ale 3 dni po aktywacji na dekoderze, a ja miałem mieć HBO od razu. Czy faktycznie muszę odczekać 3 dni? Czy muszę gdzieś aktywować pakiet HBO? 
Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

HBO w Orange LOVE

przez miesiac masz pelen pakiet tv:

"Informujemy, że Pakiet Maksymalny na miesiąc w prezencie w ramach nowej oferty pakietów Orange TV dotyczy tylko kanałów live z Pakietu Maksymalnego, tj. dodatkowe treści z usług TV na życzenie oraz pakietów HBO On Demand, HBO GO nie będą dostępne".

 

teraz nie pamietam jak jest z HBO czy na miesiac czy na 3 miesiace. na pewno nie trzeba pisac rezygnacji bo orange samo wylaczy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

A podpisałeś papiery na pakiet HBO?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

HBO w Orange LOVE

a technologia IPTV czy DTH ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Jeżeli do HBO powinna być osobna umowa lub jakiś aneks jak do pakietu NC+ to faktycznie jej brak. W tej stercie papierów może w salonie to pominęliśmy. Dzięki za odpowiedź. Sprawa prawdopodobnie się wyjaśniła. A istnieje gdzieś podgląd aktualnie aktywnych pakietów TV? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

Na mój Orange. Ale to nie może nie być widoczne dla nowej usługi. Najszybciej na BOK np. na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Mam pakiet optymalny. Mi pakiety HBO został włączony od razu. Czy trzeba go jakoś wyłączyć przed upływem 3 m-cy? Mam wrażenie, że mam jeszcze jakieś pakiety powłączane np. mam 13 kanałów dla dzieci, a powinieniem mieć 8. Mam też Cinemax.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

HBO w Orange LOVE

@Arkadiusz2 zakładam, że masz telewizję w technologii IPTV (kablowej) ... ciekawe, że masz wszystkie kanały, przynajmniej te filmowe... Nie wiem też skąd u Ciebie przeświadczenie, że HBO masz na 3 miesiące... Ja na przykład mam optymalny, co prawda od marca ubiegłego roku i nie objęła mnie żadna promocja na te pakiety, nazwijmy je "Premium". Natomiast gdy teraz chciałem zwiększyć liczbę odbieranych kanałów, to skorzystałem z rozwiązania polegającego na dodaniu kanałów opcjonalnych, oczywiście dodatkowo płatnych, ale bez odrębnej umowy... Wziąłem "bogaty" czyli 1 miesiąc bez opłaty, mogę z niego w dowolnym momencie zrezygnować - tak mnie informował "mój konsultant". Według informacji na stronie Orange o telewizji domowej  do pakietu optymalnego np. można dobrać dwa zestawy Canal+ - te mają 3 miesięczny okres bez opłaty, natomiast HBO tylko 1 miesiąc.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

HBO w Orange LOVE

Mam dokładnie to samo co Arkadiusz, czyli pakiet optymalny + kanały nc+ na rok + HBO na 3 miesiące. Taka promocja na koniec roku podobno. Jeżeli chodzi o HBO to pojawiło się na następny dzień. Ale nie wiem jak mam aktywować HBO GO bo nigdzie nie mam numeru ewidencyjnego.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

HBO w Orange LOVE

przez miesiac masz pelen pakiet tv:

"Informujemy, że Pakiet Maksymalny na miesiąc w prezencie w ramach nowej oferty pakietów Orange TV dotyczy tylko kanałów live z Pakietu Maksymalnego, tj. dodatkowe treści z usług TV na życzenie oraz pakietów HBO On Demand, HBO GO nie będą dostępne".

 

teraz nie pamietam jak jest z HBO czy na miesiac czy na 3 miesiace. na pewno nie trzeba pisac rezygnacji bo orange samo wylaczy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

HBO w Orange LOVE

Numer ewidencyjny jak nie ma w papierach to.na BOK lub mój Orange po zalogowaniu jest.