Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rękojmia a kupno z drugiej ręki

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rękojmia a kupno z drugiej ręki

Udało Ci się coś kupić powyżej 1000 zł i nie podawać danych? Ostatnio elektromarkety odmawiają sprzedaży.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Rękojmia a kupno z drugiej ręki

Ostatnio telewizor za 4k wziąłem na zwykły paragon.. 😉 W media expert.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Rękojmia a kupno z drugiej ręki


@Piotrekk85napisał(-a)
Udało Ci się coś kupić powyżej 1000 zł i nie podawać danych? Ostatnio elektromarkety odmawiają sprzedaży.

Szczerze mowiac jeszcze nigdy nie podawalem danych w elektromarketach, a zakupy ostatnio robilem na ponad 4000 zl


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Rękojmia a kupno z drugiej ręki

Nie wiem jak tu odpowiedzieć bez cytowania kogokolwiek.

Dziękuje za tak duży odzew, jak to mówią "zdania expertow są podzielone" 🙂

Czy wypowiada się na tym forum ktos kto pracuje w orange i może jednoznacznie powiedzieć?

Co do zakupów z danymi powyżej 1000 zł uważam ze to nie jest prawda, ostatnio kupiłem komputer w Media Expert i nikt się mnie o nic nie pytał.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Rękojmia a kupno z drugiej ręki


@-brtk-napisał(-a)

Wiem o tym, tylko kupi ktoś telefon w Mediamarkcie np. w Warszawie przy ulicy jakiejś tam i sprzeda komuś telefon i ta osoba pójdzie do tego samego Mediamarktu z paragonem, to sprzedawca udzieli rękojmi bo nie będzie wiedział, czy akurat ta osoba kupowała telefon, tylko na podstawie dowodu zakupu tego udziela, że sprzedaż odbyła się w tym punkcie.


Hmm...... a nie pojawi się problem gdy uznają rękojmie na zasadzie zwrotu środków....? Jak normalnie coś w takim MM sie kupi i chce sie zwrocić a zapłaciles karta to zwrot kasy jest na kartę bankową ktorą zakupio towar. Pytanie jak jest przy takiej rękojmi...

 

@tomasz776 Tobie to uznali w końcu.....?